
56.177,46 TL + KDV
/ %22 İNDİRİM43.799,38 TL + KDV
| M3-10 | |
| Çekme Kapasitesi | 20,50 KN. |
| Perçin Ölçüsü | M3-4-5-6-8-10 mm |
| Perçin Materyali | Alm.-Bakır-Çelik-Paslanmaz |
| Uzunluk | 310 mm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 5,0-7,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 2,10 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 52,559.31 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 27,725.01 TL | 55,450.01 TL |
| 3 | 18,658.54 TL | 55,975.61 TL |
| 4 | 14,322.40 TL | 57,289.59 TL |
| 5 | 11,668.15 TL | 58,340.77 TL |
| 6 | 9,898.66 TL | 59,391.96 TL |
| 7 | 8,709.82 TL | 60,968.74 TL |
| 8 | 7,818.19 TL | 62,545.51 TL |
| 9 | 7,066.30 TL | 63,596.70 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 27,725.01 TL | 55,450.01 TL |
| 3 | 18,658.54 TL | 55,975.61 TL |
| 4 | 14,322.40 TL | 57,289.59 TL |
| 5 | 11,668.15 TL | 58,340.77 TL |
| 6 | 9,898.66 TL | 59,391.96 TL |
| 7 | 8,709.82 TL | 60,968.74 TL |
| 8 | 7,818.19 TL | 62,545.51 TL |
| 9 | 7,066.30 TL | 63,596.70 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 27,725.01 TL | 55,450.01 TL |
| 3 | 18,658.54 TL | 55,975.61 TL |
| 4 | 14,322.40 TL | 57,289.59 TL |
| 5 | 11,668.15 TL | 58,340.77 TL |
| 6 | 9,898.66 TL | 59,391.96 TL |
| 7 | 8,709.82 TL | 60,968.74 TL |
| 8 | 7,818.19 TL | 62,545.51 TL |
| 9 | 7,066.30 TL | 63,596.70 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 27,725.01 TL | 55,450.01 TL |
| 3 | 18,658.54 TL | 55,975.61 TL |
| 4 | 14,322.40 TL | 57,289.59 TL |
| 5 | 11,668.15 TL | 58,340.77 TL |
| 6 | 9,898.66 TL | 59,391.96 TL |
| 7 | 8,709.82 TL | 60,968.74 TL |
| 8 | 7,818.19 TL | 62,545.51 TL |
| 9 | 7,066.30 TL | 63,596.70 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 27,725.01 TL | 55,450.01 TL |
| 3 | 18,658.54 TL | 55,975.61 TL |
| 4 | 14,322.40 TL | 57,289.59 TL |
| 5 | 11,668.15 TL | 58,340.77 TL |
| 6 | 9,898.66 TL | 59,391.96 TL |
| 7 | 8,709.82 TL | 60,968.74 TL |
| 8 | 7,818.19 TL | 62,545.51 TL |
| 9 | 7,066.30 TL | 63,596.70 TL |