
20.680,92 TL + KDV
/ %24 İNDİRİM15.615,43 TL + KDV
| VAKUMLU | |
| Çekme Kapasitesi | 10,0 KN. |
| Perçin Ölçüsü | 3,2-4,0-5,0 mm |
| Perçin Materyali | Alü.-Bakır-Çelik-Paslanmaz |
| Uzunluk | 270 mm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 5,0-7,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,30 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 18,738.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,884.57 TL | 19,769.14 TL |
| 3 | 6,652.17 TL | 19,956.52 TL |
| 4 | 5,106.25 TL | 20,424.98 TL |
| 5 | 4,159.95 TL | 20,799.75 TL |
| 6 | 3,529.09 TL | 21,174.52 TL |
| 7 | 3,105.24 TL | 21,736.68 TL |
| 8 | 2,787.35 TL | 22,298.84 TL |
| 9 | 2,519.29 TL | 22,673.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,884.57 TL | 19,769.14 TL |
| 3 | 6,652.17 TL | 19,956.52 TL |
| 4 | 5,106.25 TL | 20,424.98 TL |
| 5 | 4,159.95 TL | 20,799.75 TL |
| 6 | 3,529.09 TL | 21,174.52 TL |
| 7 | 3,105.24 TL | 21,736.68 TL |
| 8 | 2,787.35 TL | 22,298.84 TL |
| 9 | 2,519.29 TL | 22,673.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,884.57 TL | 19,769.14 TL |
| 3 | 6,652.17 TL | 19,956.52 TL |
| 4 | 5,106.25 TL | 20,424.98 TL |
| 5 | 4,159.95 TL | 20,799.75 TL |
| 6 | 3,529.09 TL | 21,174.52 TL |
| 7 | 3,105.24 TL | 21,736.68 TL |
| 8 | 2,787.35 TL | 22,298.84 TL |
| 9 | 2,519.29 TL | 22,673.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,884.57 TL | 19,769.14 TL |
| 3 | 6,652.17 TL | 19,956.52 TL |
| 4 | 5,106.25 TL | 20,424.98 TL |
| 5 | 4,159.95 TL | 20,799.75 TL |
| 6 | 3,529.09 TL | 21,174.52 TL |
| 7 | 3,105.24 TL | 21,736.68 TL |
| 8 | 2,787.35 TL | 22,298.84 TL |
| 9 | 2,519.29 TL | 22,673.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,884.57 TL | 19,769.14 TL |
| 3 | 6,652.17 TL | 19,956.52 TL |
| 4 | 5,106.25 TL | 20,424.98 TL |
| 5 | 4,159.95 TL | 20,799.75 TL |
| 6 | 3,529.09 TL | 21,174.52 TL |
| 7 | 3,105.24 TL | 21,736.68 TL |
| 8 | 2,787.35 TL | 22,298.84 TL |
| 9 | 2,519.29 TL | 22,673.61 TL |