
32.373,45 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM20.795,18 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Torku pencereden kolayca ayarlamak için beyaz cetvel
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 4,1 - M 7,0 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 227 mm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Max.Tork | 1,5-10 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,84 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 24,954.25 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,163.35 TL | 26,326.70 TL |
| 3 | 8,858.75 TL | 26,576.24 TL |
| 4 | 6,800.03 TL | 27,200.10 TL |
| 5 | 5,539.84 TL | 27,699.18 TL |
| 6 | 4,699.71 TL | 28,198.27 TL |
| 7 | 4,135.27 TL | 28,946.90 TL |
| 8 | 3,711.94 TL | 29,695.52 TL |
| 9 | 3,354.96 TL | 30,194.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,163.35 TL | 26,326.70 TL |
| 3 | 8,858.75 TL | 26,576.24 TL |
| 4 | 6,800.03 TL | 27,200.10 TL |
| 5 | 5,539.84 TL | 27,699.18 TL |
| 6 | 4,699.71 TL | 28,198.27 TL |
| 7 | 4,135.27 TL | 28,946.90 TL |
| 8 | 3,711.94 TL | 29,695.52 TL |
| 9 | 3,354.96 TL | 30,194.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,163.35 TL | 26,326.70 TL |
| 3 | 8,858.75 TL | 26,576.24 TL |
| 4 | 6,800.03 TL | 27,200.10 TL |
| 5 | 5,539.84 TL | 27,699.18 TL |
| 6 | 4,699.71 TL | 28,198.27 TL |
| 7 | 4,135.27 TL | 28,946.90 TL |
| 8 | 3,711.94 TL | 29,695.52 TL |
| 9 | 3,354.96 TL | 30,194.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,163.35 TL | 26,326.70 TL |
| 3 | 8,858.75 TL | 26,576.24 TL |
| 4 | 6,800.03 TL | 27,200.10 TL |
| 5 | 5,539.84 TL | 27,699.18 TL |
| 6 | 4,699.71 TL | 28,198.27 TL |
| 7 | 4,135.27 TL | 28,946.90 TL |
| 8 | 3,711.94 TL | 29,695.52 TL |
| 9 | 3,354.96 TL | 30,194.61 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,163.35 TL | 26,326.70 TL |
| 3 | 8,858.75 TL | 26,576.24 TL |
| 4 | 6,800.03 TL | 27,200.10 TL |
| 5 | 5,539.84 TL | 27,699.18 TL |
| 6 | 4,699.71 TL | 28,198.27 TL |
| 7 | 4,135.27 TL | 28,946.90 TL |
| 8 | 3,711.94 TL | 29,695.52 TL |
| 9 | 3,354.96 TL | 30,194.61 TL |