
8.340,93 TL + KDV
/ %22 İNDİRİM6.512,78 TL + KDV
| Piston Ölçüsü | 15 mm |
| Uzunluk | 566 mm |
| Darbe Hızı | 8000 B.PM./Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 120 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,80 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 7,815.34 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,122.59 TL | 8,245.18 TL |
| 3 | 2,774.44 TL | 8,323.33 TL |
| 4 | 2,129.68 TL | 8,518.71 TL |
| 5 | 1,735.00 TL | 8,675.02 TL |
| 6 | 1,471.89 TL | 8,831.33 TL |
| 7 | 1,295.11 TL | 9,065.79 TL |
| 8 | 1,162.53 TL | 9,300.25 TL |
| 9 | 1,050.73 TL | 9,456.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,122.59 TL | 8,245.18 TL |
| 3 | 2,774.44 TL | 8,323.33 TL |
| 4 | 2,129.68 TL | 8,518.71 TL |
| 5 | 1,735.00 TL | 8,675.02 TL |
| 6 | 1,471.89 TL | 8,831.33 TL |
| 7 | 1,295.11 TL | 9,065.79 TL |
| 8 | 1,162.53 TL | 9,300.25 TL |
| 9 | 1,050.73 TL | 9,456.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,122.59 TL | 8,245.18 TL |
| 3 | 2,774.44 TL | 8,323.33 TL |
| 4 | 2,129.68 TL | 8,518.71 TL |
| 5 | 1,735.00 TL | 8,675.02 TL |
| 6 | 1,471.89 TL | 8,831.33 TL |
| 7 | 1,295.11 TL | 9,065.79 TL |
| 8 | 1,162.53 TL | 9,300.25 TL |
| 9 | 1,050.73 TL | 9,456.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,122.59 TL | 8,245.18 TL |
| 3 | 2,774.44 TL | 8,323.33 TL |
| 4 | 2,129.68 TL | 8,518.71 TL |
| 5 | 1,735.00 TL | 8,675.02 TL |
| 6 | 1,471.89 TL | 8,831.33 TL |
| 7 | 1,295.11 TL | 9,065.79 TL |
| 8 | 1,162.53 TL | 9,300.25 TL |
| 9 | 1,050.73 TL | 9,456.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,122.59 TL | 8,245.18 TL |
| 3 | 2,774.44 TL | 8,323.33 TL |
| 4 | 2,129.68 TL | 8,518.71 TL |
| 5 | 1,735.00 TL | 8,675.02 TL |
| 6 | 1,471.89 TL | 8,831.33 TL |
| 7 | 1,295.11 TL | 9,065.79 TL |
| 8 | 1,162.53 TL | 9,300.25 TL |
| 9 | 1,050.73 TL | 9,456.55 TL |