
17.557,84 TL + KDV
/ %23 İNDİRİM13.520,68 TL + KDV
| VAKUMLU | |
| Çekme Kapasitesi | 7.0KN. |
| Perçin Ölçüsü | 2,4-3,2-4,0-4,8 mm |
| Perçin Materyali | Alü. - Çelik |
| Uzunluk | 270 mm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 5,0-7,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,35 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 16,224.83 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 8,558.59 TL | 17,117.18 TL |
| 3 | 5,759.81 TL | 17,279.43 TL |
| 4 | 4,421.26 TL | 17,685.05 TL |
| 5 | 3,601.91 TL | 18,009.54 TL |
| 6 | 3,055.67 TL | 18,334.04 TL |
| 7 | 2,688.68 TL | 18,820.78 TL |
| 8 | 2,413.44 TL | 19,307.53 TL |
| 9 | 2,181.34 TL | 19,632.02 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 8,558.59 TL | 17,117.18 TL |
| 3 | 5,759.81 TL | 17,279.43 TL |
| 4 | 4,421.26 TL | 17,685.05 TL |
| 5 | 3,601.91 TL | 18,009.54 TL |
| 6 | 3,055.67 TL | 18,334.04 TL |
| 7 | 2,688.68 TL | 18,820.78 TL |
| 8 | 2,413.44 TL | 19,307.53 TL |
| 9 | 2,181.34 TL | 19,632.02 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 8,558.59 TL | 17,117.18 TL |
| 3 | 5,759.81 TL | 17,279.43 TL |
| 4 | 4,421.26 TL | 17,685.05 TL |
| 5 | 3,601.91 TL | 18,009.54 TL |
| 6 | 3,055.67 TL | 18,334.04 TL |
| 7 | 2,688.68 TL | 18,820.78 TL |
| 8 | 2,413.44 TL | 19,307.53 TL |
| 9 | 2,181.34 TL | 19,632.02 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 8,558.59 TL | 17,117.18 TL |
| 3 | 5,759.81 TL | 17,279.43 TL |
| 4 | 4,421.26 TL | 17,685.05 TL |
| 5 | 3,601.91 TL | 18,009.54 TL |
| 6 | 3,055.67 TL | 18,334.04 TL |
| 7 | 2,688.68 TL | 18,820.78 TL |
| 8 | 2,413.44 TL | 19,307.53 TL |
| 9 | 2,181.34 TL | 19,632.02 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 8,558.59 TL | 17,117.18 TL |
| 3 | 5,759.81 TL | 17,279.43 TL |
| 4 | 4,421.26 TL | 17,685.05 TL |
| 5 | 3,601.91 TL | 18,009.54 TL |
| 6 | 3,055.67 TL | 18,334.04 TL |
| 7 | 2,688.68 TL | 18,820.78 TL |
| 8 | 2,413.44 TL | 19,307.53 TL |
| 9 | 2,181.34 TL | 19,632.02 TL |