
47.189,07 TL + KDV
/ %35 İNDİRİM30.469,13 TL + KDV
* %3 ‘lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar.
* Düşük gürültü, düşük titreşim, daha uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk.
* Tek elle kullanım (dönme yönünü çevirin ve değiştirin).
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile.
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilme.
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Kolay bakım ve dişli ömrü için hassas işlenmiş konik dişli ve kafa.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,9 - M 6,4 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 380 mm |
| Boşta Devir | 900 RPM |
| Max.Tork | 0,7-6,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,6 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 36,563.00 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,286.96 TL | 38,573.92 TL |
| 3 | 12,979.85 TL | 38,939.55 TL |
| 4 | 9,963.41 TL | 39,853.63 TL |
| 5 | 8,116.98 TL | 40,584.89 TL |
| 6 | 6,886.02 TL | 41,316.14 TL |
| 7 | 6,059.00 TL | 42,413.03 TL |
| 8 | 5,438.74 TL | 43,509.92 TL |
| 9 | 4,915.69 TL | 44,241.18 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,286.96 TL | 38,573.92 TL |
| 3 | 12,979.85 TL | 38,939.55 TL |
| 4 | 9,963.41 TL | 39,853.63 TL |
| 5 | 8,116.98 TL | 40,584.89 TL |
| 6 | 6,886.02 TL | 41,316.14 TL |
| 7 | 6,059.00 TL | 42,413.03 TL |
| 8 | 5,438.74 TL | 43,509.92 TL |
| 9 | 4,915.69 TL | 44,241.18 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,286.96 TL | 38,573.92 TL |
| 3 | 12,979.85 TL | 38,939.55 TL |
| 4 | 9,963.41 TL | 39,853.63 TL |
| 5 | 8,116.98 TL | 40,584.89 TL |
| 6 | 6,886.02 TL | 41,316.14 TL |
| 7 | 6,059.00 TL | 42,413.03 TL |
| 8 | 5,438.74 TL | 43,509.92 TL |
| 9 | 4,915.69 TL | 44,241.18 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,286.96 TL | 38,573.92 TL |
| 3 | 12,979.85 TL | 38,939.55 TL |
| 4 | 9,963.41 TL | 39,853.63 TL |
| 5 | 8,116.98 TL | 40,584.89 TL |
| 6 | 6,886.02 TL | 41,316.14 TL |
| 7 | 6,059.00 TL | 42,413.03 TL |
| 8 | 5,438.74 TL | 43,509.92 TL |
| 9 | 4,915.69 TL | 44,241.18 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,286.96 TL | 38,573.92 TL |
| 3 | 12,979.85 TL | 38,939.55 TL |
| 4 | 9,963.41 TL | 39,853.63 TL |
| 5 | 8,116.98 TL | 40,584.89 TL |
| 6 | 6,886.02 TL | 41,316.14 TL |
| 7 | 6,059.00 TL | 42,413.03 TL |
| 8 | 5,438.74 TL | 43,509.92 TL |
| 9 | 4,915.69 TL | 44,241.18 TL |