
16.186,73 TL + KDV
/ %29 İNDİRİM11.540,18 TL + KDV
| Ürün Kodu | OS-3899 |
| Delme Çapı | ø6,3- ø8,3- ø10,3x47L |
| Özellik | 3 Hareket / 360° |
| Uzunluk | 252 mm |
| Boşta Devir | 1.100 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3bar |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1.85 Kg |
| Koli Adedi | 1 adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 13,848.23 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 7,304.94 TL | 14,609.87 TL |
| 3 | 4,916.12 TL | 14,748.36 TL |
| 4 | 3,773.64 TL | 15,094.56 TL |
| 5 | 3,074.31 TL | 15,371.53 TL |
| 6 | 2,608.08 TL | 15,648.49 TL |
| 7 | 2,294.85 TL | 16,063.94 TL |
| 8 | 2,059.92 TL | 16,479.38 TL |
| 9 | 1,861.82 TL | 16,756.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 7,304.94 TL | 14,609.87 TL |
| 3 | 4,916.12 TL | 14,748.36 TL |
| 4 | 3,773.64 TL | 15,094.56 TL |
| 5 | 3,074.31 TL | 15,371.53 TL |
| 6 | 2,608.08 TL | 15,648.49 TL |
| 7 | 2,294.85 TL | 16,063.94 TL |
| 8 | 2,059.92 TL | 16,479.38 TL |
| 9 | 1,861.82 TL | 16,756.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 7,304.94 TL | 14,609.87 TL |
| 3 | 4,916.12 TL | 14,748.36 TL |
| 4 | 3,773.64 TL | 15,094.56 TL |
| 5 | 3,074.31 TL | 15,371.53 TL |
| 6 | 2,608.08 TL | 15,648.49 TL |
| 7 | 2,294.85 TL | 16,063.94 TL |
| 8 | 2,059.92 TL | 16,479.38 TL |
| 9 | 1,861.82 TL | 16,756.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 7,304.94 TL | 14,609.87 TL |
| 3 | 4,916.12 TL | 14,748.36 TL |
| 4 | 3,773.64 TL | 15,094.56 TL |
| 5 | 3,074.31 TL | 15,371.53 TL |
| 6 | 2,608.08 TL | 15,648.49 TL |
| 7 | 2,294.85 TL | 16,063.94 TL |
| 8 | 2,059.92 TL | 16,479.38 TL |
| 9 | 1,861.82 TL | 16,756.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 7,304.94 TL | 14,609.87 TL |
| 3 | 4,916.12 TL | 14,748.36 TL |
| 4 | 3,773.64 TL | 15,094.56 TL |
| 5 | 3,074.31 TL | 15,371.53 TL |
| 6 | 2,608.08 TL | 15,648.49 TL |
| 7 | 2,294.85 TL | 16,063.94 TL |
| 8 | 2,059.92 TL | 16,479.38 TL |
| 9 | 1,861.82 TL | 16,756.35 TL |