
9.445,43 TL + KDV
/ %21 İNDİRİM7.464,94 TL + KDV
| Piston Ölçüsü | 20 mm |
| Hareket | 16 mm |
| İğne Ölçüsü | 3x180 mm |
| Uzunluk | 331 mm |
| Darbe Hızı | 3,700 B.P.M./Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Ağırlık | 2,60 Kg |
| Koli Adedi | 6 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 8,957.93 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,725.31 TL | 9,450.61 TL |
| 3 | 3,180.06 TL | 9,540.19 TL |
| 4 | 2,441.03 TL | 9,764.14 TL |
| 5 | 1,988.66 TL | 9,943.30 TL |
| 6 | 1,687.08 TL | 10,122.46 TL |
| 7 | 1,484.46 TL | 10,391.19 TL |
| 8 | 1,332.49 TL | 10,659.93 TL |
| 9 | 1,204.34 TL | 10,839.09 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,725.31 TL | 9,450.61 TL |
| 3 | 3,180.06 TL | 9,540.19 TL |
| 4 | 2,441.03 TL | 9,764.14 TL |
| 5 | 1,988.66 TL | 9,943.30 TL |
| 6 | 1,687.08 TL | 10,122.46 TL |
| 7 | 1,484.46 TL | 10,391.19 TL |
| 8 | 1,332.49 TL | 10,659.93 TL |
| 9 | 1,204.34 TL | 10,839.09 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,725.31 TL | 9,450.61 TL |
| 3 | 3,180.06 TL | 9,540.19 TL |
| 4 | 2,441.03 TL | 9,764.14 TL |
| 5 | 1,988.66 TL | 9,943.30 TL |
| 6 | 1,687.08 TL | 10,122.46 TL |
| 7 | 1,484.46 TL | 10,391.19 TL |
| 8 | 1,332.49 TL | 10,659.93 TL |
| 9 | 1,204.34 TL | 10,839.09 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,725.31 TL | 9,450.61 TL |
| 3 | 3,180.06 TL | 9,540.19 TL |
| 4 | 2,441.03 TL | 9,764.14 TL |
| 5 | 1,988.66 TL | 9,943.30 TL |
| 6 | 1,687.08 TL | 10,122.46 TL |
| 7 | 1,484.46 TL | 10,391.19 TL |
| 8 | 1,332.49 TL | 10,659.93 TL |
| 9 | 1,204.34 TL | 10,839.09 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 4,725.31 TL | 9,450.61 TL |
| 3 | 3,180.06 TL | 9,540.19 TL |
| 4 | 2,441.03 TL | 9,764.14 TL |
| 5 | 1,988.66 TL | 9,943.30 TL |
| 6 | 1,687.08 TL | 10,122.46 TL |
| 7 | 1,484.46 TL | 10,391.19 TL |
| 8 | 1,332.49 TL | 10,659.93 TL |
| 9 | 1,204.34 TL | 10,839.09 TL |