
8.531,36 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM5.484,44 TL + KDV
| Hareket | 1,2 mm |
| Uzunluk | 171 mm |
| Darbe Hızı | 3.800 B.P.M./DK. |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Rekoru | 1/4" |
| Ağırlık | 0,20 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 6,581.34 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,471.65 TL | 6,943.31 TL |
| 3 | 2,336.37 TL | 7,009.12 TL |
| 4 | 1,793.41 TL | 7,173.65 TL |
| 5 | 1,461.06 TL | 7,305.28 TL |
| 6 | 1,239.48 TL | 7,436.91 TL |
| 7 | 1,090.62 TL | 7,634.35 TL |
| 8 | 978.97 TL | 7,831.79 TL |
| 9 | 884.82 TL | 7,963.41 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,471.65 TL | 6,943.31 TL |
| 3 | 2,336.37 TL | 7,009.12 TL |
| 4 | 1,793.41 TL | 7,173.65 TL |
| 5 | 1,461.06 TL | 7,305.28 TL |
| 6 | 1,239.48 TL | 7,436.91 TL |
| 7 | 1,090.62 TL | 7,634.35 TL |
| 8 | 978.97 TL | 7,831.79 TL |
| 9 | 884.82 TL | 7,963.41 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,471.65 TL | 6,943.31 TL |
| 3 | 2,336.37 TL | 7,009.12 TL |
| 4 | 1,793.41 TL | 7,173.65 TL |
| 5 | 1,461.06 TL | 7,305.28 TL |
| 6 | 1,239.48 TL | 7,436.91 TL |
| 7 | 1,090.62 TL | 7,634.35 TL |
| 8 | 978.97 TL | 7,831.79 TL |
| 9 | 884.82 TL | 7,963.41 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,471.65 TL | 6,943.31 TL |
| 3 | 2,336.37 TL | 7,009.12 TL |
| 4 | 1,793.41 TL | 7,173.65 TL |
| 5 | 1,461.06 TL | 7,305.28 TL |
| 6 | 1,239.48 TL | 7,436.91 TL |
| 7 | 1,090.62 TL | 7,634.35 TL |
| 8 | 978.97 TL | 7,831.79 TL |
| 9 | 884.82 TL | 7,963.41 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,471.65 TL | 6,943.31 TL |
| 3 | 2,336.37 TL | 7,009.12 TL |
| 4 | 1,793.41 TL | 7,173.65 TL |
| 5 | 1,461.06 TL | 7,305.28 TL |
| 6 | 1,239.48 TL | 7,436.91 TL |
| 7 | 1,090.62 TL | 7,634.35 TL |
| 8 | 978.97 TL | 7,831.79 TL |
| 9 | 884.82 TL | 7,963.41 TL |