
27.879,26 TL + KDV
/ %30 İNDİRİM19.424,07 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Torku pencereden kolayca ayarlamak için beyaz cetvel
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,2 - M 4,2 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 193 mm |
| Boşta Devir | 2,000 RPM |
| Max.Tork | 0,3-1,7 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 6 mm |
| Hava Tüketimi | 280 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,52 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 23,308.91 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 12,295.44 TL | 24,590.88 TL |
| 3 | 8,274.65 TL | 24,823.96 TL |
| 4 | 6,351.67 TL | 25,406.69 TL |
| 5 | 5,174.57 TL | 25,872.86 TL |
| 6 | 4,389.84 TL | 26,339.04 TL |
| 7 | 3,862.62 TL | 27,038.31 TL |
| 8 | 3,467.20 TL | 27,737.58 TL |
| 9 | 3,133.75 TL | 28,203.75 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 12,295.44 TL | 24,590.88 TL |
| 3 | 8,274.65 TL | 24,823.96 TL |
| 4 | 6,351.67 TL | 25,406.69 TL |
| 5 | 5,174.57 TL | 25,872.86 TL |
| 6 | 4,389.84 TL | 26,339.04 TL |
| 7 | 3,862.62 TL | 27,038.31 TL |
| 8 | 3,467.20 TL | 27,737.58 TL |
| 9 | 3,133.75 TL | 28,203.75 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 12,295.44 TL | 24,590.88 TL |
| 3 | 8,274.65 TL | 24,823.96 TL |
| 4 | 6,351.67 TL | 25,406.69 TL |
| 5 | 5,174.57 TL | 25,872.86 TL |
| 6 | 4,389.84 TL | 26,339.04 TL |
| 7 | 3,862.62 TL | 27,038.31 TL |
| 8 | 3,467.20 TL | 27,737.58 TL |
| 9 | 3,133.75 TL | 28,203.75 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 12,295.44 TL | 24,590.88 TL |
| 3 | 8,274.65 TL | 24,823.96 TL |
| 4 | 6,351.67 TL | 25,406.69 TL |
| 5 | 5,174.57 TL | 25,872.86 TL |
| 6 | 4,389.84 TL | 26,339.04 TL |
| 7 | 3,862.62 TL | 27,038.31 TL |
| 8 | 3,467.20 TL | 27,737.58 TL |
| 9 | 3,133.75 TL | 28,203.75 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 12,295.44 TL | 24,590.88 TL |
| 3 | 8,274.65 TL | 24,823.96 TL |
| 4 | 6,351.67 TL | 25,406.69 TL |
| 5 | 5,174.57 TL | 25,872.86 TL |
| 6 | 4,389.84 TL | 26,339.04 TL |
| 7 | 3,862.62 TL | 27,038.31 TL |
| 8 | 3,467.20 TL | 27,737.58 TL |
| 9 | 3,133.75 TL | 28,203.75 TL |