
20.795,18 TL + KDV
/ %19 İNDİRİM16.872,28 TL + KDV
| Delme Çapı | ø6,3- ø8,3- ø10,3x47L |
| Özellik | 3 Hareket / 360° |
| Uzunluk | 349 mm |
| Boşta Devir | 800 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Rekoru | 1/4" |
| Ağırlık | 2,50 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 20,246.76 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,680.15 TL | 21,360.31 TL |
| 3 | 7,187.59 TL | 21,562.78 TL |
| 4 | 5,517.24 TL | 22,068.95 TL |
| 5 | 4,494.78 TL | 22,473.88 TL |
| 6 | 3,813.14 TL | 22,878.82 TL |
| 7 | 3,355.17 TL | 23,486.22 TL |
| 8 | 3,011.70 TL | 24,093.62 TL |
| 9 | 2,722.06 TL | 24,498.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,680.15 TL | 21,360.31 TL |
| 3 | 7,187.59 TL | 21,562.78 TL |
| 4 | 5,517.24 TL | 22,068.95 TL |
| 5 | 4,494.78 TL | 22,473.88 TL |
| 6 | 3,813.14 TL | 22,878.82 TL |
| 7 | 3,355.17 TL | 23,486.22 TL |
| 8 | 3,011.70 TL | 24,093.62 TL |
| 9 | 2,722.06 TL | 24,498.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,680.15 TL | 21,360.31 TL |
| 3 | 7,187.59 TL | 21,562.78 TL |
| 4 | 5,517.24 TL | 22,068.95 TL |
| 5 | 4,494.78 TL | 22,473.88 TL |
| 6 | 3,813.14 TL | 22,878.82 TL |
| 7 | 3,355.17 TL | 23,486.22 TL |
| 8 | 3,011.70 TL | 24,093.62 TL |
| 9 | 2,722.06 TL | 24,498.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,680.15 TL | 21,360.31 TL |
| 3 | 7,187.59 TL | 21,562.78 TL |
| 4 | 5,517.24 TL | 22,068.95 TL |
| 5 | 4,494.78 TL | 22,473.88 TL |
| 6 | 3,813.14 TL | 22,878.82 TL |
| 7 | 3,355.17 TL | 23,486.22 TL |
| 8 | 3,011.70 TL | 24,093.62 TL |
| 9 | 2,722.06 TL | 24,498.55 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,680.15 TL | 21,360.31 TL |
| 3 | 7,187.59 TL | 21,562.78 TL |
| 4 | 5,517.24 TL | 22,068.95 TL |
| 5 | 4,494.78 TL | 22,473.88 TL |
| 6 | 3,813.14 TL | 22,878.82 TL |
| 7 | 3,355.17 TL | 23,486.22 TL |
| 8 | 3,011.70 TL | 24,093.62 TL |
| 9 | 2,722.06 TL | 24,498.55 TL |