
47.189,07 TL + KDV
/ %31 İNDİRİM32.754,32 TL + KDV
* %3 ‘lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar.
* Düşük gürültü, düşük titreşim, daha uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk.
* Tek elle kullanım (dönme yönünü çevirin ve değiştirin).
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile.
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilme.
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Kolay bakım ve dişli ömrü için hassas işlenmiş konik dişli ve kafa
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,8 - M 5,8 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 380 mm |
| Boşta Devir | 1,800 RPM |
| Max.Tork | 0,5-4,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,6 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 39,305.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,733.48 TL | 41,466.97 TL |
| 3 | 13,953.34 TL | 41,860.02 TL |
| 4 | 10,710.66 TL | 42,842.65 TL |
| 5 | 8,725.75 TL | 43,628.75 TL |
| 6 | 7,402.48 TL | 44,414.86 TL |
| 7 | 6,513.43 TL | 45,594.01 TL |
| 8 | 5,846.65 TL | 46,773.17 TL |
| 9 | 5,284.36 TL | 47,559.27 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,733.48 TL | 41,466.97 TL |
| 3 | 13,953.34 TL | 41,860.02 TL |
| 4 | 10,710.66 TL | 42,842.65 TL |
| 5 | 8,725.75 TL | 43,628.75 TL |
| 6 | 7,402.48 TL | 44,414.86 TL |
| 7 | 6,513.43 TL | 45,594.01 TL |
| 8 | 5,846.65 TL | 46,773.17 TL |
| 9 | 5,284.36 TL | 47,559.27 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,733.48 TL | 41,466.97 TL |
| 3 | 13,953.34 TL | 41,860.02 TL |
| 4 | 10,710.66 TL | 42,842.65 TL |
| 5 | 8,725.75 TL | 43,628.75 TL |
| 6 | 7,402.48 TL | 44,414.86 TL |
| 7 | 6,513.43 TL | 45,594.01 TL |
| 8 | 5,846.65 TL | 46,773.17 TL |
| 9 | 5,284.36 TL | 47,559.27 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,733.48 TL | 41,466.97 TL |
| 3 | 13,953.34 TL | 41,860.02 TL |
| 4 | 10,710.66 TL | 42,842.65 TL |
| 5 | 8,725.75 TL | 43,628.75 TL |
| 6 | 7,402.48 TL | 44,414.86 TL |
| 7 | 6,513.43 TL | 45,594.01 TL |
| 8 | 5,846.65 TL | 46,773.17 TL |
| 9 | 5,284.36 TL | 47,559.27 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,733.48 TL | 41,466.97 TL |
| 3 | 13,953.34 TL | 41,860.02 TL |
| 4 | 10,710.66 TL | 42,842.65 TL |
| 5 | 8,725.75 TL | 43,628.75 TL |
| 6 | 7,402.48 TL | 44,414.86 TL |
| 7 | 6,513.43 TL | 45,594.01 TL |
| 8 | 5,846.65 TL | 46,773.17 TL |
| 9 | 5,284.36 TL | 47,559.27 TL |