
33.706,48 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM21.671,17 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Torku pencereden kolayca ayarlamak için beyaz cetvel
* Çok yönlü kullanım için 3 farklı hava girişi. Kademeli tetik özelliği
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,8 - M 5,8 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 227 mm |
| Boşta Devir | 1,800 RPM |
| Max.Tork | 0,5-4,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,11 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 26,005.43 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,717.85 TL | 27,435.70 TL |
| 3 | 9,231.92 TL | 27,695.76 TL |
| 4 | 7,086.47 TL | 28,345.89 TL |
| 5 | 5,773.20 TL | 28,866.00 TL |
| 6 | 4,897.68 TL | 29,386.11 TL |
| 7 | 4,309.47 TL | 30,166.27 TL |
| 8 | 3,868.30 TL | 30,946.43 TL |
| 9 | 3,496.28 TL | 31,466.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,717.85 TL | 27,435.70 TL |
| 3 | 9,231.92 TL | 27,695.76 TL |
| 4 | 7,086.47 TL | 28,345.89 TL |
| 5 | 5,773.20 TL | 28,866.00 TL |
| 6 | 4,897.68 TL | 29,386.11 TL |
| 7 | 4,309.47 TL | 30,166.27 TL |
| 8 | 3,868.30 TL | 30,946.43 TL |
| 9 | 3,496.28 TL | 31,466.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,717.85 TL | 27,435.70 TL |
| 3 | 9,231.92 TL | 27,695.76 TL |
| 4 | 7,086.47 TL | 28,345.89 TL |
| 5 | 5,773.20 TL | 28,866.00 TL |
| 6 | 4,897.68 TL | 29,386.11 TL |
| 7 | 4,309.47 TL | 30,166.27 TL |
| 8 | 3,868.30 TL | 30,946.43 TL |
| 9 | 3,496.28 TL | 31,466.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,717.85 TL | 27,435.70 TL |
| 3 | 9,231.92 TL | 27,695.76 TL |
| 4 | 7,086.47 TL | 28,345.89 TL |
| 5 | 5,773.20 TL | 28,866.00 TL |
| 6 | 4,897.68 TL | 29,386.11 TL |
| 7 | 4,309.47 TL | 30,166.27 TL |
| 8 | 3,868.30 TL | 30,946.43 TL |
| 9 | 3,496.28 TL | 31,466.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 13,717.85 TL | 27,435.70 TL |
| 3 | 9,231.92 TL | 27,695.76 TL |
| 4 | 7,086.47 TL | 28,345.89 TL |
| 5 | 5,773.20 TL | 28,866.00 TL |
| 6 | 4,897.68 TL | 29,386.11 TL |
| 7 | 4,309.47 TL | 30,166.27 TL |
| 8 | 3,868.30 TL | 30,946.43 TL |
| 9 | 3,496.28 TL | 31,466.54 TL |