
5.636,79 TL + KDV
/ %27 İNDİRİM4.113,33 TL + KDV
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,20mm / Alm.2,00mm |
| Uzunluk | 290 mm |
| Kesme Hızı | 2.600 B.P.M./.Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 120 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,15 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4,936.00 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,603.74 TL | 5,207.48 TL |
| 3 | 1,752.28 TL | 5,256.84 TL |
| 4 | 1,345.06 TL | 5,380.24 TL |
| 5 | 1,095.79 TL | 5,478.96 TL |
| 6 | 929.61 TL | 5,577.68 TL |
| 7 | 817.97 TL | 5,725.76 TL |
| 8 | 734.23 TL | 5,873.84 TL |
| 9 | 663.62 TL | 5,972.56 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,603.74 TL | 5,207.48 TL |
| 3 | 1,752.28 TL | 5,256.84 TL |
| 4 | 1,345.06 TL | 5,380.24 TL |
| 5 | 1,095.79 TL | 5,478.96 TL |
| 6 | 929.61 TL | 5,577.68 TL |
| 7 | 817.97 TL | 5,725.76 TL |
| 8 | 734.23 TL | 5,873.84 TL |
| 9 | 663.62 TL | 5,972.56 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,603.74 TL | 5,207.48 TL |
| 3 | 1,752.28 TL | 5,256.84 TL |
| 4 | 1,345.06 TL | 5,380.24 TL |
| 5 | 1,095.79 TL | 5,478.96 TL |
| 6 | 929.61 TL | 5,577.68 TL |
| 7 | 817.97 TL | 5,725.76 TL |
| 8 | 734.23 TL | 5,873.84 TL |
| 9 | 663.62 TL | 5,972.56 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,603.74 TL | 5,207.48 TL |
| 3 | 1,752.28 TL | 5,256.84 TL |
| 4 | 1,345.06 TL | 5,380.24 TL |
| 5 | 1,095.79 TL | 5,478.96 TL |
| 6 | 929.61 TL | 5,577.68 TL |
| 7 | 817.97 TL | 5,725.76 TL |
| 8 | 734.23 TL | 5,873.84 TL |
| 9 | 663.62 TL | 5,972.56 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,603.74 TL | 5,207.48 TL |
| 3 | 1,752.28 TL | 5,256.84 TL |
| 4 | 1,345.06 TL | 5,380.24 TL |
| 5 | 1,095.79 TL | 5,478.96 TL |
| 6 | 929.61 TL | 5,577.68 TL |
| 7 | 817.97 TL | 5,725.76 TL |
| 8 | 734.23 TL | 5,873.84 TL |
| 9 | 663.62 TL | 5,972.56 TL |