
12.835,12 TL + KDV
/ %29 İNDİRİM9.140,74 TL + KDV
| 4 PC. YEDEK EĞE | |
| Piston Strok | 1 mm |
| Uzunluk | 202 mm |
| Darbe Hızı | 21.000 B.P.M/Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 165 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0.57 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 10,968.90 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,786.09 TL | 11,572.18 TL |
| 3 | 3,893.96 TL | 11,681.87 TL |
| 4 | 2,989.02 TL | 11,956.09 TL |
| 5 | 2,435.09 TL | 12,175.47 TL |
| 6 | 2,065.81 TL | 12,394.84 TL |
| 7 | 1,817.70 TL | 12,723.91 TL |
| 8 | 1,631.62 TL | 13,052.98 TL |
| 9 | 1,474.71 TL | 13,272.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,786.09 TL | 11,572.18 TL |
| 3 | 3,893.96 TL | 11,681.87 TL |
| 4 | 2,989.02 TL | 11,956.09 TL |
| 5 | 2,435.09 TL | 12,175.47 TL |
| 6 | 2,065.81 TL | 12,394.84 TL |
| 7 | 1,817.70 TL | 12,723.91 TL |
| 8 | 1,631.62 TL | 13,052.98 TL |
| 9 | 1,474.71 TL | 13,272.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,786.09 TL | 11,572.18 TL |
| 3 | 3,893.96 TL | 11,681.87 TL |
| 4 | 2,989.02 TL | 11,956.09 TL |
| 5 | 2,435.09 TL | 12,175.47 TL |
| 6 | 2,065.81 TL | 12,394.84 TL |
| 7 | 1,817.70 TL | 12,723.91 TL |
| 8 | 1,631.62 TL | 13,052.98 TL |
| 9 | 1,474.71 TL | 13,272.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,786.09 TL | 11,572.18 TL |
| 3 | 3,893.96 TL | 11,681.87 TL |
| 4 | 2,989.02 TL | 11,956.09 TL |
| 5 | 2,435.09 TL | 12,175.47 TL |
| 6 | 2,065.81 TL | 12,394.84 TL |
| 7 | 1,817.70 TL | 12,723.91 TL |
| 8 | 1,631.62 TL | 13,052.98 TL |
| 9 | 1,474.71 TL | 13,272.35 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,786.09 TL | 11,572.18 TL |
| 3 | 3,893.96 TL | 11,681.87 TL |
| 4 | 2,989.02 TL | 11,956.09 TL |
| 5 | 2,435.09 TL | 12,175.47 TL |
| 6 | 2,065.81 TL | 12,394.84 TL |
| 7 | 1,817.70 TL | 12,723.91 TL |
| 8 | 1,631.62 TL | 13,052.98 TL |
| 9 | 1,474.71 TL | 13,272.35 TL |