
14.396,67 TL + KDV
/ %27 İNDİRİM10.473,76 TL + KDV
| Perçin Çapı | 6 mm |
| Darbe Uzunluğu | 38 mm |
| Darbe Hızı | 3000 B.P.M./Dk. |
| Uzunluk | 277 mm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 450 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Darbe Enerji Değeri | 6,6 Joule |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 2,30 Kg |
| Koli Adedi | 2 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 12,568.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 6,629.89 TL | 13,259.79 TL |
| 3 | 4,461.82 TL | 13,385.47 TL |
| 4 | 3,424.92 TL | 13,699.68 TL |
| 5 | 2,790.21 TL | 13,951.05 TL |
| 6 | 2,367.07 TL | 14,202.42 TL |
| 7 | 2,082.78 TL | 14,579.48 TL |
| 8 | 1,869.57 TL | 14,956.54 TL |
| 9 | 1,689.77 TL | 15,207.91 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 6,629.89 TL | 13,259.79 TL |
| 3 | 4,461.82 TL | 13,385.47 TL |
| 4 | 3,424.92 TL | 13,699.68 TL |
| 5 | 2,790.21 TL | 13,951.05 TL |
| 6 | 2,367.07 TL | 14,202.42 TL |
| 7 | 2,082.78 TL | 14,579.48 TL |
| 8 | 1,869.57 TL | 14,956.54 TL |
| 9 | 1,689.77 TL | 15,207.91 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 6,629.89 TL | 13,259.79 TL |
| 3 | 4,461.82 TL | 13,385.47 TL |
| 4 | 3,424.92 TL | 13,699.68 TL |
| 5 | 2,790.21 TL | 13,951.05 TL |
| 6 | 2,367.07 TL | 14,202.42 TL |
| 7 | 2,082.78 TL | 14,579.48 TL |
| 8 | 1,869.57 TL | 14,956.54 TL |
| 9 | 1,689.77 TL | 15,207.91 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 6,629.89 TL | 13,259.79 TL |
| 3 | 4,461.82 TL | 13,385.47 TL |
| 4 | 3,424.92 TL | 13,699.68 TL |
| 5 | 2,790.21 TL | 13,951.05 TL |
| 6 | 2,367.07 TL | 14,202.42 TL |
| 7 | 2,082.78 TL | 14,579.48 TL |
| 8 | 1,869.57 TL | 14,956.54 TL |
| 9 | 1,689.77 TL | 15,207.91 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 6,629.89 TL | 13,259.79 TL |
| 3 | 4,461.82 TL | 13,385.47 TL |
| 4 | 3,424.92 TL | 13,699.68 TL |
| 5 | 2,790.21 TL | 13,951.05 TL |
| 6 | 2,367.07 TL | 14,202.42 TL |
| 7 | 2,082.78 TL | 14,579.48 TL |
| 8 | 1,869.57 TL | 14,956.54 TL |
| 9 | 1,689.77 TL | 15,207.91 TL |