
5.941,48 TL + KDV
/ %24 İNDİRİM4.494,20 TL + KDV
| Piston Ölçüsü | 18 mm |
| Hareket | 32 mm |
| Uzunluk | 175 mm |
| Darbe Hızı | 4.800 B.P.M./DK |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 160 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,10 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5,393.04 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,844.83 TL | 5,689.65 TL |
| 3 | 1,914.53 TL | 5,743.58 TL |
| 4 | 1,469.60 TL | 5,878.41 TL |
| 5 | 1,197.25 TL | 5,986.27 TL |
| 6 | 1,015.69 TL | 6,094.13 TL |
| 7 | 893.70 TL | 6,255.92 TL |
| 8 | 802.21 TL | 6,417.71 TL |
| 9 | 725.06 TL | 6,525.57 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,844.83 TL | 5,689.65 TL |
| 3 | 1,914.53 TL | 5,743.58 TL |
| 4 | 1,469.60 TL | 5,878.41 TL |
| 5 | 1,197.25 TL | 5,986.27 TL |
| 6 | 1,015.69 TL | 6,094.13 TL |
| 7 | 893.70 TL | 6,255.92 TL |
| 8 | 802.21 TL | 6,417.71 TL |
| 9 | 725.06 TL | 6,525.57 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,844.83 TL | 5,689.65 TL |
| 3 | 1,914.53 TL | 5,743.58 TL |
| 4 | 1,469.60 TL | 5,878.41 TL |
| 5 | 1,197.25 TL | 5,986.27 TL |
| 6 | 1,015.69 TL | 6,094.13 TL |
| 7 | 893.70 TL | 6,255.92 TL |
| 8 | 802.21 TL | 6,417.71 TL |
| 9 | 725.06 TL | 6,525.57 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,844.83 TL | 5,689.65 TL |
| 3 | 1,914.53 TL | 5,743.58 TL |
| 4 | 1,469.60 TL | 5,878.41 TL |
| 5 | 1,197.25 TL | 5,986.27 TL |
| 6 | 1,015.69 TL | 6,094.13 TL |
| 7 | 893.70 TL | 6,255.92 TL |
| 8 | 802.21 TL | 6,417.71 TL |
| 9 | 725.06 TL | 6,525.57 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,844.83 TL | 5,689.65 TL |
| 3 | 1,914.53 TL | 5,743.58 TL |
| 4 | 1,469.60 TL | 5,878.41 TL |
| 5 | 1,197.25 TL | 5,986.27 TL |
| 6 | 1,015.69 TL | 6,094.13 TL |
| 7 | 893.70 TL | 6,255.92 TL |
| 8 | 802.21 TL | 6,417.71 TL |
| 9 | 725.06 TL | 6,525.57 TL |