
24.926,25 TL + KDV
/ %39 İNDİRİM15.304,94 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | 4,1-7,0 mm |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Max.Tork | 1,5-10,0 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Ses | 76 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,77 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 18,365.95 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,182.97 TL | 18,365.93 TL |
| 3 | 6,121.98 TL | 18,365.93 TL |
| 4 | 5,073.59 TL | 20,294.35 TL |
| 5 | 4,132.33 TL | 20,661.67 TL |
| 6 | 3,477.28 TL | 20,863.70 TL |
| 7 | 2,943.80 TL | 20,606.57 TL |
| 8 | 2,610.26 TL | 20,882.06 TL |
| 9 | 2,346.76 TL | 21,120.82 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,733.94 TL | 19,467.89 TL |
| 3 | 6,550.52 TL | 19,651.55 TL |
| 4 | 4,958.80 TL | 19,835.20 TL |
| 5 | 4,022.14 TL | 20,110.69 TL |
| 6 | 3,385.45 TL | 20,312.72 TL |
| 7 | 2,943.80 TL | 20,606.57 TL |
| 8 | 2,610.26 TL | 20,882.06 TL |
| 9 | 2,346.76 TL | 21,120.82 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,733.94 TL | 19,467.89 TL |
| 3 | 6,550.52 TL | 19,651.55 TL |
| 4 | 4,958.80 TL | 19,835.20 TL |
| 5 | 4,003.77 TL | 20,018.86 TL |
| 6 | 3,367.09 TL | 20,202.52 TL |
| 7 | 2,912.31 TL | 20,386.18 TL |
| 8 | 2,571.23 TL | 20,569.84 TL |
| 9 | 2,316.15 TL | 20,845.33 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,620.99 TL | 19,241.98 TL |
| 3 | 6,469.09 TL | 19,407.28 TL |
| 4 | 4,882.12 TL | 19,528.49 TL |
| 5 | 3,938.02 TL | 19,690.11 TL |
| 6 | 3,308.01 TL | 19,848.06 TL |
| 7 | 2,859.31 TL | 20,015.19 TL |
| 8 | 2,522.33 TL | 20,178.65 TL |
| 9 | 2,260.23 TL | 20,342.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,620.99 TL | 19,241.98 TL |
| 3 | 6,469.09 TL | 19,407.28 TL |
| 4 | 4,882.12 TL | 19,528.49 TL |
| 5 | 3,938.02 TL | 19,690.11 TL |
| 6 | 3,308.01 TL | 19,848.06 TL |
| 7 | 2,859.31 TL | 20,015.19 TL |
| 8 | 2,522.33 TL | 20,178.65 TL |
| 9 | 2,260.23 TL | 20,342.10 TL |