
5.941,48 TL + KDV
/ %22 İNDİRİM4.646,54 TL + KDV
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,20mm Sac 1,60mm / Alm.2,00mm |
| Uzunluk | 150 mm |
| Kesme Hızı | 3.200 B.P.M./Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 115 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,20 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5,575.86 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,941.26 TL | 5,882.52 TL |
| 3 | 1,979.43 TL | 5,938.28 TL |
| 4 | 1,519.42 TL | 6,077.68 TL |
| 5 | 1,237.84 TL | 6,189.20 TL |
| 6 | 1,050.12 TL | 6,300.71 TL |
| 7 | 924.00 TL | 6,467.99 TL |
| 8 | 829.41 TL | 6,635.26 TL |
| 9 | 749.64 TL | 6,746.78 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,941.26 TL | 5,882.52 TL |
| 3 | 1,979.43 TL | 5,938.28 TL |
| 4 | 1,519.42 TL | 6,077.68 TL |
| 5 | 1,237.84 TL | 6,189.20 TL |
| 6 | 1,050.12 TL | 6,300.71 TL |
| 7 | 924.00 TL | 6,467.99 TL |
| 8 | 829.41 TL | 6,635.26 TL |
| 9 | 749.64 TL | 6,746.78 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,941.26 TL | 5,882.52 TL |
| 3 | 1,979.43 TL | 5,938.28 TL |
| 4 | 1,519.42 TL | 6,077.68 TL |
| 5 | 1,237.84 TL | 6,189.20 TL |
| 6 | 1,050.12 TL | 6,300.71 TL |
| 7 | 924.00 TL | 6,467.99 TL |
| 8 | 829.41 TL | 6,635.26 TL |
| 9 | 749.64 TL | 6,746.78 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,941.26 TL | 5,882.52 TL |
| 3 | 1,979.43 TL | 5,938.28 TL |
| 4 | 1,519.42 TL | 6,077.68 TL |
| 5 | 1,237.84 TL | 6,189.20 TL |
| 6 | 1,050.12 TL | 6,300.71 TL |
| 7 | 924.00 TL | 6,467.99 TL |
| 8 | 829.41 TL | 6,635.26 TL |
| 9 | 749.64 TL | 6,746.78 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,941.26 TL | 5,882.52 TL |
| 3 | 1,979.43 TL | 5,938.28 TL |
| 4 | 1,519.42 TL | 6,077.68 TL |
| 5 | 1,237.84 TL | 6,189.20 TL |
| 6 | 1,050.12 TL | 6,300.71 TL |
| 7 | 924.00 TL | 6,467.99 TL |
| 8 | 829.41 TL | 6,635.26 TL |
| 9 | 749.64 TL | 6,746.78 TL |