Gizlilik ve Kullanım Şartları

Online alışverişin güvenli adresi lastikmalzemecisi.com’dasın. Güvenliğini riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsin.


Kişisel bilgilerin paylaşılıyor mu?

lastikmalzemecisi.com’dan alışveriş yaparken verilen kişisel bilgiler (adres, telefon numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerini girdiğin her sayfada, tarayıcının altında “RapidSSL” sertifikası bulunmaktadır. Bu sertifika, tarayıcıyla gönderdiğin hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, lastikmalzemecisi.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir.

 

Kart bilgilerini saklıyor muyuz?

Hayır. lastikmalzemecisi.com kişisel bilgilerini, kart numarası ve şifrelerini kaydetmez, saklamaz. Verdiğin her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenin nedeni budur. lastikmalzemecisi.com, kredi kartıyla yapacağın alışverişlerde güvenliğin için her zaman son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

 

RapidSSL 3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kart için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişte ödemenin aktarılması için; kart sahibinin cep telefonuna gelen şifreyle alışverişi onaylaması gerekir. lastikmalzemecisi.com'dan yapacağın alışverişlerde, kredi kartının bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemeni gerçekleştirebilirsin.

 

lastikmalzemecisi.com Kart Güvenliği Departmanı ne yapıyor?

lastikmalzemecisi.com “Kart Güvenliği Departmanı”, sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin siparişlerinde 3D Secure kullanmaması durumunda güvenliklerini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Sitemizden kredi kartıyla 3D Secure kullanmadan sipariş veren müşterilerimizin siparişlerinin onaylanması için, ek olarak güvenlik onayı alınmaktadır. Kredi kartıyla oluşturulan siparişlerde ilgili bankanın güvenlik kontrol birimi kart sahibinin gerçekliğini kontrol eder ve gerekirse müşteri ile irtibata geçerek onay alır.

McAfee PCI Compliance

lastikmalzemecisi.com McAfee Secure tarafından temel güvenlik testi denetiminden geçer. Dünyanın saygın güvenlik firmalarından McAfee’nin bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir.


lastikmalzemecisi.com

HIZLI KARGO Aldığınız ürünleri Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sitemiz 128Mbit SSL sertifikası güvencesiyle koruma altındadır
KOLAY İADE Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
ödeme yöntemleri
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır