
5.179,75 TL + KDV
/ %28 İNDİRİM3.732,47 TL + KDV
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,2mm-Sac 1,6mm-Alm.2,00mm |
| Hareket | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Aksesuar | 24T-32T Yedek Testere |
| Darbe Hızı | 9.000 B.PM./dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 115 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,55 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4,478.97 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,362.65 TL | 4,725.31 TL |
| 3 | 1,590.03 TL | 4,770.10 TL |
| 4 | 1,220.52 TL | 4,882.07 TL |
| 5 | 994.33 TL | 4,971.65 TL |
| 6 | 843.54 TL | 5,061.23 TL |
| 7 | 742.23 TL | 5,195.60 TL |
| 8 | 666.25 TL | 5,329.97 TL |
| 9 | 602.17 TL | 5,419.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,362.65 TL | 4,725.31 TL |
| 3 | 1,590.03 TL | 4,770.10 TL |
| 4 | 1,220.52 TL | 4,882.07 TL |
| 5 | 994.33 TL | 4,971.65 TL |
| 6 | 843.54 TL | 5,061.23 TL |
| 7 | 742.23 TL | 5,195.60 TL |
| 8 | 666.25 TL | 5,329.97 TL |
| 9 | 602.17 TL | 5,419.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,362.65 TL | 4,725.31 TL |
| 3 | 1,590.03 TL | 4,770.10 TL |
| 4 | 1,220.52 TL | 4,882.07 TL |
| 5 | 994.33 TL | 4,971.65 TL |
| 6 | 843.54 TL | 5,061.23 TL |
| 7 | 742.23 TL | 5,195.60 TL |
| 8 | 666.25 TL | 5,329.97 TL |
| 9 | 602.17 TL | 5,419.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,362.65 TL | 4,725.31 TL |
| 3 | 1,590.03 TL | 4,770.10 TL |
| 4 | 1,220.52 TL | 4,882.07 TL |
| 5 | 994.33 TL | 4,971.65 TL |
| 6 | 843.54 TL | 5,061.23 TL |
| 7 | 742.23 TL | 5,195.60 TL |
| 8 | 666.25 TL | 5,329.97 TL |
| 9 | 602.17 TL | 5,419.54 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,362.65 TL | 4,725.31 TL |
| 3 | 1,590.03 TL | 4,770.10 TL |
| 4 | 1,220.52 TL | 4,882.07 TL |
| 5 | 994.33 TL | 4,971.65 TL |
| 6 | 843.54 TL | 5,061.23 TL |
| 7 | 742.23 TL | 5,195.60 TL |
| 8 | 666.25 TL | 5,329.97 TL |
| 9 | 602.17 TL | 5,419.54 TL |