
5.497,89 TL + KDV
/ %27 İNDİRİM4.011,98 TL + KDV
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,2mm / Alüm.2,00mm |
| Uzunluk | 290 mm |
| Boşta Devir | 2.600 B.P.M./.Dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 120 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,00 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4,814.37 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,407.19 TL | 4,814.37 TL |
| 3 | 1,604.79 TL | 4,814.37 TL |
| 4 | 1,329.97 TL | 5,319.88 TL |
| 5 | 1,083.23 TL | 5,416.17 TL |
| 6 | 911.52 TL | 5,469.12 TL |
| 7 | 771.67 TL | 5,401.72 TL |
| 8 | 684.24 TL | 5,473.94 TL |
| 9 | 615.17 TL | 5,536.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,551.62 TL | 5,103.23 TL |
| 3 | 1,717.13 TL | 5,151.38 TL |
| 4 | 1,299.88 TL | 5,199.52 TL |
| 5 | 1,054.35 TL | 5,271.74 TL |
| 6 | 887.45 TL | 5,324.69 TL |
| 7 | 771.67 TL | 5,401.72 TL |
| 8 | 684.24 TL | 5,473.94 TL |
| 9 | 615.17 TL | 5,536.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,551.62 TL | 5,103.23 TL |
| 3 | 1,717.13 TL | 5,151.38 TL |
| 4 | 1,299.88 TL | 5,199.52 TL |
| 5 | 1,049.53 TL | 5,247.66 TL |
| 6 | 882.63 TL | 5,295.81 TL |
| 7 | 763.42 TL | 5,343.95 TL |
| 8 | 674.01 TL | 5,392.09 TL |
| 9 | 607.15 TL | 5,464.31 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,522.01 TL | 5,044.02 TL |
| 3 | 1,695.78 TL | 5,087.34 TL |
| 4 | 1,279.78 TL | 5,119.12 TL |
| 5 | 1,032.30 TL | 5,161.49 TL |
| 6 | 867.15 TL | 5,202.89 TL |
| 7 | 749.53 TL | 5,246.70 TL |
| 8 | 661.19 TL | 5,289.55 TL |
| 9 | 592.49 TL | 5,332.40 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,522.01 TL | 5,044.02 TL |
| 3 | 1,695.78 TL | 5,087.34 TL |
| 4 | 1,279.78 TL | 5,119.12 TL |
| 5 | 1,032.30 TL | 5,161.49 TL |
| 6 | 867.15 TL | 5,202.89 TL |
| 7 | 749.53 TL | 5,246.70 TL |
| 8 | 661.19 TL | 5,289.55 TL |
| 9 | 592.49 TL | 5,332.40 TL |