
24.413,39 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM15.691,60 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | 2,9-6,0 mm |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 1.400 RPM |
| Max.Tork | 0,7-5,0 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Ses | 76 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,77 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 18,829.94 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,932.79 TL | 19,865.57 TL |
| 3 | 6,684.62 TL | 20,053.87 TL |
| 4 | 5,131.15 TL | 20,524.62 TL |
| 5 | 4,180.24 TL | 20,901.22 TL |
| 6 | 3,546.30 TL | 21,277.81 TL |
| 7 | 3,120.39 TL | 21,842.71 TL |
| 8 | 2,800.95 TL | 22,407.61 TL |
| 9 | 2,531.58 TL | 22,784.21 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,932.79 TL | 19,865.57 TL |
| 3 | 6,684.62 TL | 20,053.87 TL |
| 4 | 5,131.15 TL | 20,524.62 TL |
| 5 | 4,180.24 TL | 20,901.22 TL |
| 6 | 3,546.30 TL | 21,277.81 TL |
| 7 | 3,120.39 TL | 21,842.71 TL |
| 8 | 2,800.95 TL | 22,407.61 TL |
| 9 | 2,531.58 TL | 22,784.21 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,932.79 TL | 19,865.57 TL |
| 3 | 6,684.62 TL | 20,053.87 TL |
| 4 | 5,131.15 TL | 20,524.62 TL |
| 5 | 4,180.24 TL | 20,901.22 TL |
| 6 | 3,546.30 TL | 21,277.81 TL |
| 7 | 3,120.39 TL | 21,842.71 TL |
| 8 | 2,800.95 TL | 22,407.61 TL |
| 9 | 2,531.58 TL | 22,784.21 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,932.79 TL | 19,865.57 TL |
| 3 | 6,684.62 TL | 20,053.87 TL |
| 4 | 5,131.15 TL | 20,524.62 TL |
| 5 | 4,180.24 TL | 20,901.22 TL |
| 6 | 3,546.30 TL | 21,277.81 TL |
| 7 | 3,120.39 TL | 21,842.71 TL |
| 8 | 2,800.95 TL | 22,407.61 TL |
| 9 | 2,531.58 TL | 22,784.21 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,932.79 TL | 19,865.57 TL |
| 3 | 6,684.62 TL | 20,053.87 TL |
| 4 | 5,131.15 TL | 20,524.62 TL |
| 5 | 4,180.24 TL | 20,901.22 TL |
| 6 | 3,546.30 TL | 21,277.81 TL |
| 7 | 3,120.39 TL | 21,842.71 TL |
| 8 | 2,800.95 TL | 22,407.61 TL |
| 9 | 2,531.58 TL | 22,784.21 TL |