
26.965,18 TL + KDV
/ %32 İNDİRİM18.281,48 TL + KDV
| VAKUMLU | |
| Çekme Kapasitesi | 18,0 KN. |
| Perçin Ölçüsü | 4,8-6,4 mm |
| Perçin Materyali | Alm.-Bakır-Çelik-Hemlok |
| Uzunluk | 310 mm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 5,0-7,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,60 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 21,937.80 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,572.18 TL | 23,144.35 TL |
| 3 | 7,787.91 TL | 23,363.73 TL |
| 4 | 5,978.04 TL | 23,912.18 TL |
| 5 | 4,870.19 TL | 24,350.93 TL |
| 6 | 4,131.61 TL | 24,789.69 TL |
| 7 | 3,635.40 TL | 25,447.82 TL |
| 8 | 3,263.24 TL | 26,105.95 TL |
| 9 | 2,949.41 TL | 26,544.71 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,572.18 TL | 23,144.35 TL |
| 3 | 7,787.91 TL | 23,363.73 TL |
| 4 | 5,978.04 TL | 23,912.18 TL |
| 5 | 4,870.19 TL | 24,350.93 TL |
| 6 | 4,131.61 TL | 24,789.69 TL |
| 7 | 3,635.40 TL | 25,447.82 TL |
| 8 | 3,263.24 TL | 26,105.95 TL |
| 9 | 2,949.41 TL | 26,544.71 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,572.18 TL | 23,144.35 TL |
| 3 | 7,787.91 TL | 23,363.73 TL |
| 4 | 5,978.04 TL | 23,912.18 TL |
| 5 | 4,870.19 TL | 24,350.93 TL |
| 6 | 4,131.61 TL | 24,789.69 TL |
| 7 | 3,635.40 TL | 25,447.82 TL |
| 8 | 3,263.24 TL | 26,105.95 TL |
| 9 | 2,949.41 TL | 26,544.71 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,572.18 TL | 23,144.35 TL |
| 3 | 7,787.91 TL | 23,363.73 TL |
| 4 | 5,978.04 TL | 23,912.18 TL |
| 5 | 4,870.19 TL | 24,350.93 TL |
| 6 | 4,131.61 TL | 24,789.69 TL |
| 7 | 3,635.40 TL | 25,447.82 TL |
| 8 | 3,263.24 TL | 26,105.95 TL |
| 9 | 2,949.41 TL | 26,544.71 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,572.18 TL | 23,144.35 TL |
| 3 | 7,787.91 TL | 23,363.73 TL |
| 4 | 5,978.04 TL | 23,912.18 TL |
| 5 | 4,870.19 TL | 24,350.93 TL |
| 6 | 4,131.61 TL | 24,789.69 TL |
| 7 | 3,635.40 TL | 25,447.82 TL |
| 8 | 3,263.24 TL | 26,105.95 TL |
| 9 | 2,949.41 TL | 26,544.71 TL |