
65.165,86 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM41.895,06 TL + KDV
* %3 ‘lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar.
* Düşük gürültü, düşük titreşim, daha uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk.
* Tek elle kullanım (dönme yönünü çevirin ve değiştirin).
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile.
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilme.
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Kolay bakım ve dişli ömrü için hassas işlenmiş konik dişli ve kafa.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 5,0 - M 9,3 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 384 mm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Max.Tork | 3,0-18 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,9 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 50,274.12 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 26,519.57 TL | 53,039.14 TL |
| 3 | 17,847.29 TL | 53,541.88 TL |
| 4 | 13,699.68 TL | 54,798.74 TL |
| 5 | 11,160.84 TL | 55,804.22 TL |
| 6 | 9,468.28 TL | 56,809.70 TL |
| 7 | 8,331.13 TL | 58,317.92 TL |
| 8 | 7,478.27 TL | 59,826.14 TL |
| 9 | 6,759.07 TL | 60,831.62 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 26,519.57 TL | 53,039.14 TL |
| 3 | 17,847.29 TL | 53,541.88 TL |
| 4 | 13,699.68 TL | 54,798.74 TL |
| 5 | 11,160.84 TL | 55,804.22 TL |
| 6 | 9,468.28 TL | 56,809.70 TL |
| 7 | 8,331.13 TL | 58,317.92 TL |
| 8 | 7,478.27 TL | 59,826.14 TL |
| 9 | 6,759.07 TL | 60,831.62 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 26,519.57 TL | 53,039.14 TL |
| 3 | 17,847.29 TL | 53,541.88 TL |
| 4 | 13,699.68 TL | 54,798.74 TL |
| 5 | 11,160.84 TL | 55,804.22 TL |
| 6 | 9,468.28 TL | 56,809.70 TL |
| 7 | 8,331.13 TL | 58,317.92 TL |
| 8 | 7,478.27 TL | 59,826.14 TL |
| 9 | 6,759.07 TL | 60,831.62 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 26,519.57 TL | 53,039.14 TL |
| 3 | 17,847.29 TL | 53,541.88 TL |
| 4 | 13,699.68 TL | 54,798.74 TL |
| 5 | 11,160.84 TL | 55,804.22 TL |
| 6 | 9,468.28 TL | 56,809.70 TL |
| 7 | 8,331.13 TL | 58,317.92 TL |
| 8 | 7,478.27 TL | 59,826.14 TL |
| 9 | 6,759.07 TL | 60,831.62 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 26,519.57 TL | 53,039.14 TL |
| 3 | 17,847.29 TL | 53,541.88 TL |
| 4 | 13,699.68 TL | 54,798.74 TL |
| 5 | 11,160.84 TL | 55,804.22 TL |
| 6 | 9,468.28 TL | 56,809.70 TL |
| 7 | 8,331.13 TL | 58,317.92 TL |
| 8 | 7,478.27 TL | 59,826.14 TL |
| 9 | 6,759.07 TL | 60,831.62 TL |