
23.613,58 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM15.158,39 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | 2,8-5,0 mm |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 180 mm |
| Boşta Devir | 1.000 RPM |
| Max.Tork | 0,50-3,0 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,44 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 18,190.09 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,595.26 TL | 19,190.53 TL |
| 3 | 6,457.48 TL | 19,372.43 TL |
| 4 | 4,956.79 TL | 19,827.18 TL |
| 5 | 4,038.20 TL | 20,190.98 TL |
| 6 | 3,425.80 TL | 20,554.78 TL |
| 7 | 3,014.35 TL | 21,100.48 TL |
| 8 | 2,705.77 TL | 21,646.19 TL |
| 9 | 2,445.55 TL | 22,009.99 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,595.26 TL | 19,190.53 TL |
| 3 | 6,457.48 TL | 19,372.43 TL |
| 4 | 4,956.79 TL | 19,827.18 TL |
| 5 | 4,038.20 TL | 20,190.98 TL |
| 6 | 3,425.80 TL | 20,554.78 TL |
| 7 | 3,014.35 TL | 21,100.48 TL |
| 8 | 2,705.77 TL | 21,646.19 TL |
| 9 | 2,445.55 TL | 22,009.99 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,595.26 TL | 19,190.53 TL |
| 3 | 6,457.48 TL | 19,372.43 TL |
| 4 | 4,956.79 TL | 19,827.18 TL |
| 5 | 4,038.20 TL | 20,190.98 TL |
| 6 | 3,425.80 TL | 20,554.78 TL |
| 7 | 3,014.35 TL | 21,100.48 TL |
| 8 | 2,705.77 TL | 21,646.19 TL |
| 9 | 2,445.55 TL | 22,009.99 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,595.26 TL | 19,190.53 TL |
| 3 | 6,457.48 TL | 19,372.43 TL |
| 4 | 4,956.79 TL | 19,827.18 TL |
| 5 | 4,038.20 TL | 20,190.98 TL |
| 6 | 3,425.80 TL | 20,554.78 TL |
| 7 | 3,014.35 TL | 21,100.48 TL |
| 8 | 2,705.77 TL | 21,646.19 TL |
| 9 | 2,445.55 TL | 22,009.99 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 9,595.26 TL | 19,190.53 TL |
| 3 | 6,457.48 TL | 19,372.43 TL |
| 4 | 4,956.79 TL | 19,827.18 TL |
| 5 | 4,038.20 TL | 20,190.98 TL |
| 6 | 3,425.80 TL | 20,554.78 TL |
| 7 | 3,014.35 TL | 21,100.48 TL |
| 8 | 2,705.77 TL | 21,646.19 TL |
| 9 | 2,445.55 TL | 22,009.99 TL |