
3.237,35 TL + KDV
/ %18 İNDİRİM2.666,05 TL + KDV
| Kapasite | 100 Tel |
| Uzunluk | 205 mm |
| Tel Ölçüsü | 8x4 -8x16 |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 60LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,87 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3,199.26 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,687.61 TL | 3,375.22 TL |
| 3 | 1,135.74 TL | 3,407.21 TL |
| 4 | 871.80 TL | 3,487.19 TL |
| 5 | 710.24 TL | 3,551.18 TL |
| 6 | 602.53 TL | 3,615.16 TL |
| 7 | 530.16 TL | 3,711.14 TL |
| 8 | 475.89 TL | 3,807.12 TL |
| 9 | 430.12 TL | 3,871.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,687.61 TL | 3,375.22 TL |
| 3 | 1,135.74 TL | 3,407.21 TL |
| 4 | 871.80 TL | 3,487.19 TL |
| 5 | 710.24 TL | 3,551.18 TL |
| 6 | 602.53 TL | 3,615.16 TL |
| 7 | 530.16 TL | 3,711.14 TL |
| 8 | 475.89 TL | 3,807.12 TL |
| 9 | 430.12 TL | 3,871.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,687.61 TL | 3,375.22 TL |
| 3 | 1,135.74 TL | 3,407.21 TL |
| 4 | 871.80 TL | 3,487.19 TL |
| 5 | 710.24 TL | 3,551.18 TL |
| 6 | 602.53 TL | 3,615.16 TL |
| 7 | 530.16 TL | 3,711.14 TL |
| 8 | 475.89 TL | 3,807.12 TL |
| 9 | 430.12 TL | 3,871.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,687.61 TL | 3,375.22 TL |
| 3 | 1,135.74 TL | 3,407.21 TL |
| 4 | 871.80 TL | 3,487.19 TL |
| 5 | 710.24 TL | 3,551.18 TL |
| 6 | 602.53 TL | 3,615.16 TL |
| 7 | 530.16 TL | 3,711.14 TL |
| 8 | 475.89 TL | 3,807.12 TL |
| 9 | 430.12 TL | 3,871.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,687.61 TL | 3,375.22 TL |
| 3 | 1,135.74 TL | 3,407.21 TL |
| 4 | 871.80 TL | 3,487.19 TL |
| 5 | 710.24 TL | 3,551.18 TL |
| 6 | 602.53 TL | 3,615.16 TL |
| 7 | 530.16 TL | 3,711.14 TL |
| 8 | 475.89 TL | 3,807.12 TL |
| 9 | 430.12 TL | 3,871.10 TL |