
7.883,89 TL + KDV
/ %28 İNDİRİM5.712,96 TL + KDV
| Kesme Kapasitesi | Çelik 1,2mm-Sac 1,6mm-Alm.2,00mm |
| Hareket | 10 mm |
| Uzunluk | 200 mm |
| Aksesuar | 18T-24T-32T Yedek Testere |
| Darbe Hızı | 10.000 B.PM./dk. |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 115 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,50 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 6,855.56 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,616.31 TL | 7,232.61 TL |
| 3 | 2,433.72 TL | 7,301.17 TL |
| 4 | 1,868.14 TL | 7,472.55 TL |
| 5 | 1,521.93 TL | 7,609.67 TL |
| 6 | 1,291.13 TL | 7,746.78 TL |
| 7 | 1,136.06 TL | 7,952.44 TL |
| 8 | 1,019.76 TL | 8,158.11 TL |
| 9 | 921.69 TL | 8,295.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,616.31 TL | 7,232.61 TL |
| 3 | 2,433.72 TL | 7,301.17 TL |
| 4 | 1,868.14 TL | 7,472.55 TL |
| 5 | 1,521.93 TL | 7,609.67 TL |
| 6 | 1,291.13 TL | 7,746.78 TL |
| 7 | 1,136.06 TL | 7,952.44 TL |
| 8 | 1,019.76 TL | 8,158.11 TL |
| 9 | 921.69 TL | 8,295.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,616.31 TL | 7,232.61 TL |
| 3 | 2,433.72 TL | 7,301.17 TL |
| 4 | 1,868.14 TL | 7,472.55 TL |
| 5 | 1,521.93 TL | 7,609.67 TL |
| 6 | 1,291.13 TL | 7,746.78 TL |
| 7 | 1,136.06 TL | 7,952.44 TL |
| 8 | 1,019.76 TL | 8,158.11 TL |
| 9 | 921.69 TL | 8,295.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,616.31 TL | 7,232.61 TL |
| 3 | 2,433.72 TL | 7,301.17 TL |
| 4 | 1,868.14 TL | 7,472.55 TL |
| 5 | 1,521.93 TL | 7,609.67 TL |
| 6 | 1,291.13 TL | 7,746.78 TL |
| 7 | 1,136.06 TL | 7,952.44 TL |
| 8 | 1,019.76 TL | 8,158.11 TL |
| 9 | 921.69 TL | 8,295.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,616.31 TL | 7,232.61 TL |
| 3 | 2,433.72 TL | 7,301.17 TL |
| 4 | 1,868.14 TL | 7,472.55 TL |
| 5 | 1,521.93 TL | 7,609.67 TL |
| 6 | 1,291.13 TL | 7,746.78 TL |
| 7 | 1,136.06 TL | 7,952.44 TL |
| 8 | 1,019.76 TL | 8,158.11 TL |
| 9 | 921.69 TL | 8,295.22 TL |