
107.860,73 TL + KDV
/ %69 İNDİRİM33.516,05 TL + KDV
* %3 ‘lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar.
* Düşük gürültü, düşük titreşim, daha uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk.
* Tek elle kullanım (dönme yönünü çevirin ve değiştirin).
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile.
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilme.
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Kolay bakım ve dişli ömrü için hassas işlenmiş konik dişli ve kafa.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 4,1 - M 7 |
| Soket Karesi | 3/8” |
| Uzunluk | 380 mm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Max.Tork | 1,5-10 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,6 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 40,219.30 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 21,215.66 TL | 42,431.32 TL |
| 3 | 14,277.84 TL | 42,833.51 TL |
| 4 | 10,959.75 TL | 43,838.99 TL |
| 5 | 8,928.67 TL | 44,643.37 TL |
| 6 | 7,574.63 TL | 45,447.76 TL |
| 7 | 6,664.91 TL | 46,654.34 TL |
| 8 | 5,982.61 TL | 47,860.91 TL |
| 9 | 5,407.26 TL | 48,665.30 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 21,215.66 TL | 42,431.32 TL |
| 3 | 14,277.84 TL | 42,833.51 TL |
| 4 | 10,959.75 TL | 43,838.99 TL |
| 5 | 8,928.67 TL | 44,643.37 TL |
| 6 | 7,574.63 TL | 45,447.76 TL |
| 7 | 6,664.91 TL | 46,654.34 TL |
| 8 | 5,982.61 TL | 47,860.91 TL |
| 9 | 5,407.26 TL | 48,665.30 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 21,215.66 TL | 42,431.32 TL |
| 3 | 14,277.84 TL | 42,833.51 TL |
| 4 | 10,959.75 TL | 43,838.99 TL |
| 5 | 8,928.67 TL | 44,643.37 TL |
| 6 | 7,574.63 TL | 45,447.76 TL |
| 7 | 6,664.91 TL | 46,654.34 TL |
| 8 | 5,982.61 TL | 47,860.91 TL |
| 9 | 5,407.26 TL | 48,665.30 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 21,215.66 TL | 42,431.32 TL |
| 3 | 14,277.84 TL | 42,833.51 TL |
| 4 | 10,959.75 TL | 43,838.99 TL |
| 5 | 8,928.67 TL | 44,643.37 TL |
| 6 | 7,574.63 TL | 45,447.76 TL |
| 7 | 6,664.91 TL | 46,654.34 TL |
| 8 | 5,982.61 TL | 47,860.91 TL |
| 9 | 5,407.26 TL | 48,665.30 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 21,215.66 TL | 42,431.32 TL |
| 3 | 14,277.84 TL | 42,833.51 TL |
| 4 | 10,959.75 TL | 43,838.99 TL |
| 5 | 8,928.67 TL | 44,643.37 TL |
| 6 | 7,574.63 TL | 45,447.76 TL |
| 7 | 6,664.91 TL | 46,654.34 TL |
| 8 | 5,982.61 TL | 47,860.91 TL |
| 9 | 5,407.26 TL | 48,665.30 TL |