
5.403,02 TL + KDV
/ %23 İNDİRİM4.185,44 TL + KDV
| Taban Çapı | 3" 75 mm |
| Uzunluk | 150 mm |
| Boşta Devir | 15.000 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 160 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,70 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5,022.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,649.38 TL | 5,298.76 TL |
| 3 | 1,783.00 TL | 5,348.99 TL |
| 4 | 1,368.64 TL | 5,474.55 TL |
| 5 | 1,115.00 TL | 5,575.00 TL |
| 6 | 945.91 TL | 5,675.45 TL |
| 7 | 832.30 TL | 5,826.13 TL |
| 8 | 747.10 TL | 5,976.80 TL |
| 9 | 675.25 TL | 6,077.25 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,649.38 TL | 5,298.76 TL |
| 3 | 1,783.00 TL | 5,348.99 TL |
| 4 | 1,368.64 TL | 5,474.55 TL |
| 5 | 1,115.00 TL | 5,575.00 TL |
| 6 | 945.91 TL | 5,675.45 TL |
| 7 | 832.30 TL | 5,826.13 TL |
| 8 | 747.10 TL | 5,976.80 TL |
| 9 | 675.25 TL | 6,077.25 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,649.38 TL | 5,298.76 TL |
| 3 | 1,783.00 TL | 5,348.99 TL |
| 4 | 1,368.64 TL | 5,474.55 TL |
| 5 | 1,115.00 TL | 5,575.00 TL |
| 6 | 945.91 TL | 5,675.45 TL |
| 7 | 832.30 TL | 5,826.13 TL |
| 8 | 747.10 TL | 5,976.80 TL |
| 9 | 675.25 TL | 6,077.25 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,649.38 TL | 5,298.76 TL |
| 3 | 1,783.00 TL | 5,348.99 TL |
| 4 | 1,368.64 TL | 5,474.55 TL |
| 5 | 1,115.00 TL | 5,575.00 TL |
| 6 | 945.91 TL | 5,675.45 TL |
| 7 | 832.30 TL | 5,826.13 TL |
| 8 | 747.10 TL | 5,976.80 TL |
| 9 | 675.25 TL | 6,077.25 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 2,649.38 TL | 5,298.76 TL |
| 3 | 1,783.00 TL | 5,348.99 TL |
| 4 | 1,368.64 TL | 5,474.55 TL |
| 5 | 1,115.00 TL | 5,575.00 TL |
| 6 | 945.91 TL | 5,675.45 TL |
| 7 | 832.30 TL | 5,826.13 TL |
| 8 | 747.10 TL | 5,976.80 TL |
| 9 | 675.25 TL | 6,077.25 TL |