
6.734,75 TL + KDV
/ %27 İNDİRİM4.908,37 TL + KDV
| Kasme Kapasitesi | Demir 1mm / Bakır 1,60mm/Alüm.2,26mm |
| Hareket | 10 mm |
| Uzunluk | 160 mm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 80 TL/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,20 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5,890.06 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,107.00 TL | 6,214.00 TL |
| 3 | 2,090.97 TL | 6,272.90 TL |
| 4 | 1,605.04 TL | 6,420.15 TL |
| 5 | 1,307.59 TL | 6,537.96 TL |
| 6 | 1,109.29 TL | 6,655.76 TL |
| 7 | 976.07 TL | 6,832.46 TL |
| 8 | 876.14 TL | 7,009.16 TL |
| 9 | 791.88 TL | 7,126.96 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,107.00 TL | 6,214.00 TL |
| 3 | 2,090.97 TL | 6,272.90 TL |
| 4 | 1,605.04 TL | 6,420.15 TL |
| 5 | 1,307.59 TL | 6,537.96 TL |
| 6 | 1,109.29 TL | 6,655.76 TL |
| 7 | 976.07 TL | 6,832.46 TL |
| 8 | 876.14 TL | 7,009.16 TL |
| 9 | 791.88 TL | 7,126.96 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,107.00 TL | 6,214.00 TL |
| 3 | 2,090.97 TL | 6,272.90 TL |
| 4 | 1,605.04 TL | 6,420.15 TL |
| 5 | 1,307.59 TL | 6,537.96 TL |
| 6 | 1,109.29 TL | 6,655.76 TL |
| 7 | 976.07 TL | 6,832.46 TL |
| 8 | 876.14 TL | 7,009.16 TL |
| 9 | 791.88 TL | 7,126.96 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,107.00 TL | 6,214.00 TL |
| 3 | 2,090.97 TL | 6,272.90 TL |
| 4 | 1,605.04 TL | 6,420.15 TL |
| 5 | 1,307.59 TL | 6,537.96 TL |
| 6 | 1,109.29 TL | 6,655.76 TL |
| 7 | 976.07 TL | 6,832.46 TL |
| 8 | 876.14 TL | 7,009.16 TL |
| 9 | 791.88 TL | 7,126.96 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,107.00 TL | 6,214.00 TL |
| 3 | 2,090.97 TL | 6,272.90 TL |
| 4 | 1,605.04 TL | 6,420.15 TL |
| 5 | 1,307.59 TL | 6,537.96 TL |
| 6 | 1,109.29 TL | 6,655.76 TL |
| 7 | 976.07 TL | 6,832.46 TL |
| 8 | 876.14 TL | 7,009.16 TL |
| 9 | 791.88 TL | 7,126.96 TL |