
7.647,93 TL + KDV
/ %28 İNDİRİM5.479,12 TL + KDV
| Zımpara Ölçüsü | 10x330 mm |
| Uzunluk | 280 mm |
| Boşta Devir | 18.000 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 220 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,80 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 6,574.95 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,468.28 TL | 6,936.56 TL |
| 3 | 2,334.10 TL | 7,002.31 TL |
| 4 | 1,791.67 TL | 7,166.68 TL |
| 5 | 1,459.64 TL | 7,298.18 TL |
| 6 | 1,238.28 TL | 7,429.68 TL |
| 7 | 1,089.56 TL | 7,626.93 TL |
| 8 | 978.02 TL | 7,824.18 TL |
| 9 | 883.96 TL | 7,955.68 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,468.28 TL | 6,936.56 TL |
| 3 | 2,334.10 TL | 7,002.31 TL |
| 4 | 1,791.67 TL | 7,166.68 TL |
| 5 | 1,459.64 TL | 7,298.18 TL |
| 6 | 1,238.28 TL | 7,429.68 TL |
| 7 | 1,089.56 TL | 7,626.93 TL |
| 8 | 978.02 TL | 7,824.18 TL |
| 9 | 883.96 TL | 7,955.68 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,468.28 TL | 6,936.56 TL |
| 3 | 2,334.10 TL | 7,002.31 TL |
| 4 | 1,791.67 TL | 7,166.68 TL |
| 5 | 1,459.64 TL | 7,298.18 TL |
| 6 | 1,238.28 TL | 7,429.68 TL |
| 7 | 1,089.56 TL | 7,626.93 TL |
| 8 | 978.02 TL | 7,824.18 TL |
| 9 | 883.96 TL | 7,955.68 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,468.28 TL | 6,936.56 TL |
| 3 | 2,334.10 TL | 7,002.31 TL |
| 4 | 1,791.67 TL | 7,166.68 TL |
| 5 | 1,459.64 TL | 7,298.18 TL |
| 6 | 1,238.28 TL | 7,429.68 TL |
| 7 | 1,089.56 TL | 7,626.93 TL |
| 8 | 978.02 TL | 7,824.18 TL |
| 9 | 883.96 TL | 7,955.68 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,468.28 TL | 6,936.56 TL |
| 3 | 2,334.10 TL | 7,002.31 TL |
| 4 | 1,791.67 TL | 7,166.68 TL |
| 5 | 1,459.64 TL | 7,298.18 TL |
| 6 | 1,238.28 TL | 7,429.68 TL |
| 7 | 1,089.56 TL | 7,626.93 TL |
| 8 | 978.02 TL | 7,824.18 TL |
| 9 | 883.96 TL | 7,955.68 TL |