
11.224,58 TL + KDV
/ %20 İNDİRİM8.941,61 TL + KDV
| Zımpara Ölçüsü | 20x520 mm |
| Uzunluk | 360 mm |
| Boşta Devir | 16.000 RPM |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 250 LT/DK |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,20 Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 10,729.95 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,660.04 TL | 11,320.08 TL |
| 3 | 3,809.13 TL | 11,427.38 TL |
| 4 | 2,923.91 TL | 11,695.63 TL |
| 5 | 2,382.05 TL | 11,910.23 TL |
| 6 | 2,020.80 TL | 12,124.83 TL |
| 7 | 1,778.10 TL | 12,446.73 TL |
| 8 | 1,596.08 TL | 12,768.62 TL |
| 9 | 1,442.58 TL | 12,983.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,660.04 TL | 11,320.08 TL |
| 3 | 3,809.13 TL | 11,427.38 TL |
| 4 | 2,923.91 TL | 11,695.63 TL |
| 5 | 2,382.05 TL | 11,910.23 TL |
| 6 | 2,020.80 TL | 12,124.83 TL |
| 7 | 1,778.10 TL | 12,446.73 TL |
| 8 | 1,596.08 TL | 12,768.62 TL |
| 9 | 1,442.58 TL | 12,983.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,660.04 TL | 11,320.08 TL |
| 3 | 3,809.13 TL | 11,427.38 TL |
| 4 | 2,923.91 TL | 11,695.63 TL |
| 5 | 2,382.05 TL | 11,910.23 TL |
| 6 | 2,020.80 TL | 12,124.83 TL |
| 7 | 1,778.10 TL | 12,446.73 TL |
| 8 | 1,596.08 TL | 12,768.62 TL |
| 9 | 1,442.58 TL | 12,983.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,660.04 TL | 11,320.08 TL |
| 3 | 3,809.13 TL | 11,427.38 TL |
| 4 | 2,923.91 TL | 11,695.63 TL |
| 5 | 2,382.05 TL | 11,910.23 TL |
| 6 | 2,020.80 TL | 12,124.83 TL |
| 7 | 1,778.10 TL | 12,446.73 TL |
| 8 | 1,596.08 TL | 12,768.62 TL |
| 9 | 1,442.58 TL | 12,983.22 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 5,660.04 TL | 11,320.08 TL |
| 3 | 3,809.13 TL | 11,427.38 TL |
| 4 | 2,923.91 TL | 11,695.63 TL |
| 5 | 2,382.05 TL | 11,910.23 TL |
| 6 | 2,020.80 TL | 12,124.83 TL |
| 7 | 1,778.10 TL | 12,446.73 TL |
| 8 | 1,596.08 TL | 12,768.62 TL |
| 9 | 1,442.58 TL | 12,983.22 TL |