| Cıvata Ölçüsü: | M8 |
| Soket Karesi: | 1/4” |
| Uzunluk: | 170mm |
| Boşta Devir: | 200RPM |
| Max.Tork: | 41Nm |
| Hortum Ölçüsü: | 8mm |
| Hava Tüketimi: | 90LT/DK |
| Çalışma Basıncı: | 6,3-8,0ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli: | 1/4" |
| Ağırlık: | 0,65Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1,968.63 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,038.45 TL | 2,076.90 TL |
| 3 | 698.86 TL | 2,096.59 TL |
| 4 | 536.45 TL | 2,145.80 TL |
| 5 | 437.03 TL | 2,185.17 TL |
| 6 | 370.76 TL | 2,224.55 TL |
| 7 | 326.23 TL | 2,283.61 TL |
| 8 | 292.83 TL | 2,342.66 TL |
| 9 | 264.67 TL | 2,382.04 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,038.45 TL | 2,076.90 TL |
| 3 | 698.86 TL | 2,096.59 TL |
| 4 | 536.45 TL | 2,145.80 TL |
| 5 | 437.03 TL | 2,185.17 TL |
| 6 | 370.76 TL | 2,224.55 TL |
| 7 | 326.23 TL | 2,283.61 TL |
| 8 | 292.83 TL | 2,342.66 TL |
| 9 | 264.67 TL | 2,382.04 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,038.45 TL | 2,076.90 TL |
| 3 | 698.86 TL | 2,096.59 TL |
| 4 | 536.45 TL | 2,145.80 TL |
| 5 | 437.03 TL | 2,185.17 TL |
| 6 | 370.76 TL | 2,224.55 TL |
| 7 | 326.23 TL | 2,283.61 TL |
| 8 | 292.83 TL | 2,342.66 TL |
| 9 | 264.67 TL | 2,382.04 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,038.45 TL | 2,076.90 TL |
| 3 | 698.86 TL | 2,096.59 TL |
| 4 | 536.45 TL | 2,145.80 TL |
| 5 | 437.03 TL | 2,185.17 TL |
| 6 | 370.76 TL | 2,224.55 TL |
| 7 | 326.23 TL | 2,283.61 TL |
| 8 | 292.83 TL | 2,342.66 TL |
| 9 | 264.67 TL | 2,382.04 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,038.45 TL | 2,076.90 TL |
| 3 | 698.86 TL | 2,096.59 TL |
| 4 | 536.45 TL | 2,145.80 TL |
| 5 | 437.03 TL | 2,185.17 TL |
| 6 | 370.76 TL | 2,224.55 TL |
| 7 | 326.23 TL | 2,283.61 TL |
| 8 | 292.83 TL | 2,342.66 TL |
| 9 | 264.67 TL | 2,382.04 TL |