| Cıvata Ölçüsü: | M 12 |
| Soket Karesi: | 1/2” |
| Uzunluk: | 260mm |
| Boşta Devir: | 160RPM |
| Max.Tork: | 69Nm |
| Hortum Ölçüsü: | 8mm |
| Hava Tüketimi: | 90LT/DK |
| Çalışma Basıncı: | 6,3-8,0ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli: | 1/4" |
| Ağırlık: | 1,25Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1,648.15 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 869.40 TL | 1,738.80 TL |
| 3 | 585.09 TL | 1,755.28 TL |
| 4 | 449.12 TL | 1,796.49 TL |
| 5 | 365.89 TL | 1,829.45 TL |
| 6 | 310.40 TL | 1,862.41 TL |
| 7 | 273.12 TL | 1,911.86 TL |
| 8 | 245.16 TL | 1,961.30 TL |
| 9 | 221.58 TL | 1,994.26 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 869.40 TL | 1,738.80 TL |
| 3 | 585.09 TL | 1,755.28 TL |
| 4 | 449.12 TL | 1,796.49 TL |
| 5 | 365.89 TL | 1,829.45 TL |
| 6 | 310.40 TL | 1,862.41 TL |
| 7 | 273.12 TL | 1,911.86 TL |
| 8 | 245.16 TL | 1,961.30 TL |
| 9 | 221.58 TL | 1,994.26 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 869.40 TL | 1,738.80 TL |
| 3 | 585.09 TL | 1,755.28 TL |
| 4 | 449.12 TL | 1,796.49 TL |
| 5 | 365.89 TL | 1,829.45 TL |
| 6 | 310.40 TL | 1,862.41 TL |
| 7 | 273.12 TL | 1,911.86 TL |
| 8 | 245.16 TL | 1,961.30 TL |
| 9 | 221.58 TL | 1,994.26 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 869.40 TL | 1,738.80 TL |
| 3 | 585.09 TL | 1,755.28 TL |
| 4 | 449.12 TL | 1,796.49 TL |
| 5 | 365.89 TL | 1,829.45 TL |
| 6 | 310.40 TL | 1,862.41 TL |
| 7 | 273.12 TL | 1,911.86 TL |
| 8 | 245.16 TL | 1,961.30 TL |
| 9 | 221.58 TL | 1,994.26 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 869.40 TL | 1,738.80 TL |
| 3 | 585.09 TL | 1,755.28 TL |
| 4 | 449.12 TL | 1,796.49 TL |
| 5 | 365.89 TL | 1,829.45 TL |
| 6 | 310.40 TL | 1,862.41 TL |
| 7 | 273.12 TL | 1,911.86 TL |
| 8 | 245.16 TL | 1,961.30 TL |
| 9 | 221.58 TL | 1,994.26 TL |