
2.537,09 TL + KDV
| Cıvata Ölçüsü: | M 12 |
| Soket Karesi: | 1/2” |
| Uzunluk: | 260mm |
| Boşta Devir: | 160RPM |
| Max.Tork: | 68Nm |
| Hortum Ölçüsü: | 8mm |
| Hava Tüketimi: | 90LT/DK |
| Çalışma Basıncı: | 6,3-8,0ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli: | 1/4" |
| Ağırlık: | 1,25Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3,044.51 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,605.98 TL | 3,211.95 TL |
| 3 | 1,080.80 TL | 3,242.40 TL |
| 4 | 829.63 TL | 3,318.51 TL |
| 5 | 675.88 TL | 3,379.40 TL |
| 6 | 573.38 TL | 3,440.29 TL |
| 7 | 504.52 TL | 3,531.62 TL |
| 8 | 452.87 TL | 3,622.96 TL |
| 9 | 409.32 TL | 3,683.85 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,605.98 TL | 3,211.95 TL |
| 3 | 1,080.80 TL | 3,242.40 TL |
| 4 | 829.63 TL | 3,318.51 TL |
| 5 | 675.88 TL | 3,379.40 TL |
| 6 | 573.38 TL | 3,440.29 TL |
| 7 | 504.52 TL | 3,531.62 TL |
| 8 | 452.87 TL | 3,622.96 TL |
| 9 | 409.32 TL | 3,683.85 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,605.98 TL | 3,211.95 TL |
| 3 | 1,080.80 TL | 3,242.40 TL |
| 4 | 829.63 TL | 3,318.51 TL |
| 5 | 675.88 TL | 3,379.40 TL |
| 6 | 573.38 TL | 3,440.29 TL |
| 7 | 504.52 TL | 3,531.62 TL |
| 8 | 452.87 TL | 3,622.96 TL |
| 9 | 409.32 TL | 3,683.85 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,605.98 TL | 3,211.95 TL |
| 3 | 1,080.80 TL | 3,242.40 TL |
| 4 | 829.63 TL | 3,318.51 TL |
| 5 | 675.88 TL | 3,379.40 TL |
| 6 | 573.38 TL | 3,440.29 TL |
| 7 | 504.52 TL | 3,531.62 TL |
| 8 | 452.87 TL | 3,622.96 TL |
| 9 | 409.32 TL | 3,683.85 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 1,605.98 TL | 3,211.95 TL |
| 3 | 1,080.80 TL | 3,242.40 TL |
| 4 | 829.63 TL | 3,318.51 TL |
| 5 | 675.88 TL | 3,379.40 TL |
| 6 | 573.38 TL | 3,440.29 TL |
| 7 | 504.52 TL | 3,531.62 TL |
| 8 | 452.87 TL | 3,622.96 TL |
| 9 | 409.32 TL | 3,683.85 TL |