
4.768,96 TL + KDV
| Cıvata Ölçüsü: | M 12 |
| Soket Karesi: | 1/2” |
| Uzunluk: | 260mm |
| Boşta Devir: | 220RPM |
| Max.Tork: | 108Nm |
| Hortum Ölçüsü: | 8mm |
| Hava Tüketimi: | 120LT/DK |
| Çalışma Basıncı: | 6,3-8,0ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli: | 1/4" |
| Ağırlık: | 1,80Kg |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5,722.76 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,018.75 TL | 6,037.50 TL |
| 3 | 2,031.58 TL | 6,094.73 TL |
| 4 | 1,559.45 TL | 6,237.80 TL |
| 5 | 1,270.45 TL | 6,352.25 TL |
| 6 | 1,077.78 TL | 6,466.71 TL |
| 7 | 948.34 TL | 6,638.39 TL |
| 8 | 851.26 TL | 6,810.07 TL |
| 9 | 769.39 TL | 6,924.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,018.75 TL | 6,037.50 TL |
| 3 | 2,031.58 TL | 6,094.73 TL |
| 4 | 1,559.45 TL | 6,237.80 TL |
| 5 | 1,270.45 TL | 6,352.25 TL |
| 6 | 1,077.78 TL | 6,466.71 TL |
| 7 | 948.34 TL | 6,638.39 TL |
| 8 | 851.26 TL | 6,810.07 TL |
| 9 | 769.39 TL | 6,924.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,018.75 TL | 6,037.50 TL |
| 3 | 2,031.58 TL | 6,094.73 TL |
| 4 | 1,559.45 TL | 6,237.80 TL |
| 5 | 1,270.45 TL | 6,352.25 TL |
| 6 | 1,077.78 TL | 6,466.71 TL |
| 7 | 948.34 TL | 6,638.39 TL |
| 8 | 851.26 TL | 6,810.07 TL |
| 9 | 769.39 TL | 6,924.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,018.75 TL | 6,037.50 TL |
| 3 | 2,031.58 TL | 6,094.73 TL |
| 4 | 1,559.45 TL | 6,237.80 TL |
| 5 | 1,270.45 TL | 6,352.25 TL |
| 6 | 1,077.78 TL | 6,466.71 TL |
| 7 | 948.34 TL | 6,638.39 TL |
| 8 | 851.26 TL | 6,810.07 TL |
| 9 | 769.39 TL | 6,924.53 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 3,018.75 TL | 6,037.50 TL |
| 3 | 2,031.58 TL | 6,094.73 TL |
| 4 | 1,559.45 TL | 6,237.80 TL |
| 5 | 1,270.45 TL | 6,352.25 TL |
| 6 | 1,077.78 TL | 6,466.71 TL |
| 7 | 948.34 TL | 6,638.39 TL |
| 8 | 851.26 TL | 6,810.07 TL |
| 9 | 769.39 TL | 6,924.53 TL |