
39.375,89 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM25.288,99 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Torku pencereden kolayca ayarlamak için beyaz cetvel
* Çok yönlü kullanım için 3 farklı hava girişi. Kademeli tetik özelliği
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 5,0 - M 9,3 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 231 mm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Max.Tork | 3,0-18 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,45 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 30,346.82 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 15,173.39 TL | 30,346.79 TL |
| 3 | 10,115.60 TL | 30,346.79 TL |
| 4 | 8,383.30 TL | 33,533.20 TL |
| 5 | 6,828.03 TL | 34,140.13 TL |
| 6 | 5,745.66 TL | 34,473.95 TL |
| 7 | 4,864.16 TL | 34,049.09 TL |
| 8 | 4,313.04 TL | 34,504.29 TL |
| 9 | 3,877.64 TL | 34,898.80 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 16,083.80 TL | 32,167.59 TL |
| 3 | 10,823.69 TL | 32,471.06 TL |
| 4 | 8,193.63 TL | 32,774.53 TL |
| 5 | 6,645.95 TL | 33,229.73 TL |
| 6 | 5,593.92 TL | 33,563.54 TL |
| 7 | 4,864.16 TL | 34,049.09 TL |
| 8 | 4,313.04 TL | 34,504.29 TL |
| 9 | 3,877.64 TL | 34,898.80 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 16,083.80 TL | 32,167.59 TL |
| 3 | 10,823.69 TL | 32,471.06 TL |
| 4 | 8,193.63 TL | 32,774.53 TL |
| 5 | 6,615.60 TL | 33,078.00 TL |
| 6 | 5,563.58 TL | 33,381.46 TL |
| 7 | 4,812.13 TL | 33,684.93 TL |
| 8 | 4,248.55 TL | 33,988.40 TL |
| 9 | 3,827.07 TL | 34,443.60 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 15,897.16 TL | 31,794.33 TL |
| 3 | 10,689.15 TL | 32,067.45 TL |
| 4 | 8,066.93 TL | 32,267.74 TL |
| 5 | 6,506.96 TL | 32,534.79 TL |
| 6 | 5,465.96 TL | 32,795.77 TL |
| 7 | 4,724.56 TL | 33,071.93 TL |
| 8 | 4,167.75 TL | 33,342.01 TL |
| 9 | 3,734.68 TL | 33,612.10 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 15,897.16 TL | 31,794.33 TL |
| 3 | 10,689.15 TL | 32,067.45 TL |
| 4 | 8,066.93 TL | 32,267.74 TL |
| 5 | 6,506.96 TL | 32,534.79 TL |
| 6 | 5,465.96 TL | 32,795.77 TL |
| 7 | 4,724.56 TL | 33,071.93 TL |
| 8 | 4,167.75 TL | 33,342.01 TL |
| 9 | 3,734.68 TL | 33,612.10 TL |