
50.840,23 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM32.669,63 TL + KDV
* %3 ‘lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar.
* Düşük gürültü, düşük titreşim, daha uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk.
* Tek elle kullanım (dönme yönünü çevirin ve değiştirin).
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile.
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilme.
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Kolay bakım ve dişli ömrü için hassas işlenmiş konik dişli ve kafa.
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 4,1 - M 7,0 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 380 mm |
| Boşta Devir | 550 RPM |
| Max.Tork | 1,5-10 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 1,6 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 39,203.59 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 19,601.78 TL | 39,203.55 TL |
| 3 | 13,067.85 TL | 39,203.55 TL |
| 4 | 10,829.98 TL | 43,319.92 TL |
| 5 | 8,820.80 TL | 44,103.99 TL |
| 6 | 7,422.54 TL | 44,535.23 TL |
| 7 | 6,283.77 TL | 43,986.38 TL |
| 8 | 5,571.80 TL | 44,574.44 TL |
| 9 | 5,009.34 TL | 45,084.08 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,777.88 TL | 41,555.76 TL |
| 3 | 13,982.60 TL | 41,947.80 TL |
| 4 | 10,584.96 TL | 42,339.83 TL |
| 5 | 8,585.58 TL | 42,927.89 TL |
| 6 | 7,226.52 TL | 43,359.13 TL |
| 7 | 6,283.77 TL | 43,986.38 TL |
| 8 | 5,571.80 TL | 44,574.44 TL |
| 9 | 5,009.34 TL | 45,084.08 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,777.88 TL | 41,555.76 TL |
| 3 | 13,982.60 TL | 41,947.80 TL |
| 4 | 10,584.96 TL | 42,339.83 TL |
| 5 | 8,546.37 TL | 42,731.87 TL |
| 6 | 7,187.32 TL | 43,123.91 TL |
| 7 | 6,216.56 TL | 43,515.94 TL |
| 8 | 5,488.50 TL | 43,907.98 TL |
| 9 | 4,944.00 TL | 44,496.03 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,536.78 TL | 41,073.56 TL |
| 3 | 13,808.80 TL | 41,426.39 TL |
| 4 | 10,421.28 TL | 41,685.14 TL |
| 5 | 8,406.03 TL | 42,030.13 TL |
| 6 | 7,061.21 TL | 42,367.28 TL |
| 7 | 6,103.43 TL | 42,724.03 TL |
| 8 | 5,384.12 TL | 43,072.94 TL |
| 9 | 4,824.65 TL | 43,421.85 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 20,536.78 TL | 41,073.56 TL |
| 3 | 13,808.80 TL | 41,426.39 TL |
| 4 | 10,421.28 TL | 41,685.14 TL |
| 5 | 8,406.03 TL | 42,030.13 TL |
| 6 | 7,061.21 TL | 42,367.28 TL |
| 7 | 6,103.43 TL | 42,724.03 TL |
| 8 | 5,384.12 TL | 43,072.94 TL |
| 9 | 4,824.65 TL | 43,421.85 TL |