
28.323,67 TL + KDV
/ %36 İNDİRİM18.170,61 TL + KDV
* % 3'lük tork sapması ile hassas kavrama sistemi, en iyi kaliteyi sağlar
* Düşük gürültü, düşük titreşim, uzun motor ömrü ve yüksek doğruluk
* Tek elle kullanım (dönüş yönünü çevirin ve değiştirin)
* Rahatlık ve tutması kolay ergonomik tutma kolu ile
* Bits kafasını ittirerek ucu hızlı bir şekilde değiştirebilir
* Renk seçenekleri sayesinde ayarlı tork ayırt etme özelliği.
* Torku pencereden kolayca ayarlamak için beyaz cetvel
| SHUT-OFF TORK AYARLI | |
| Vida Ölçüsü | M 2,8 - M 5,8 |
| Soket | 1/4” Altı köşe |
| Uzunluk | 227 mm |
| Boşta Devir | 1,800 RPM |
| Max.Tork | 0,5-4,5 Nm |
| Hortum Ölçüsü | 8 mm |
| Hava Tüketimi | 550 LT/DK |
| Ses | 72 dBA |
| Çalışma Basıncı | 6,3-8,0 ATÜ |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Ağırlık | 0,84 Kg |
| Koli Adedi | 12 Adet |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 21,804.75 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 10,902.36 TL | 21,804.73 TL |
| 3 | 7,268.24 TL | 21,804.73 TL |
| 4 | 6,023.56 TL | 24,094.22 TL |
| 5 | 4,906.06 TL | 24,530.32 TL |
| 6 | 4,128.36 TL | 24,770.17 TL |
| 7 | 3,494.99 TL | 24,464.90 TL |
| 8 | 3,099.00 TL | 24,791.97 TL |
| 9 | 2,786.16 TL | 25,075.44 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,556.51 TL | 23,113.01 TL |
| 3 | 7,777.02 TL | 23,331.06 TL |
| 4 | 5,887.28 TL | 23,549.11 TL |
| 5 | 4,775.24 TL | 23,876.18 TL |
| 6 | 4,019.34 TL | 24,116.03 TL |
| 7 | 3,494.99 TL | 24,464.90 TL |
| 8 | 3,099.00 TL | 24,791.97 TL |
| 9 | 2,786.16 TL | 25,075.44 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,556.51 TL | 23,113.01 TL |
| 3 | 7,777.02 TL | 23,331.06 TL |
| 4 | 5,887.28 TL | 23,549.11 TL |
| 5 | 4,753.43 TL | 23,767.15 TL |
| 6 | 3,997.53 TL | 23,985.20 TL |
| 7 | 3,457.61 TL | 24,203.25 TL |
| 8 | 3,052.66 TL | 24,421.29 TL |
| 9 | 2,749.82 TL | 24,748.37 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,422.41 TL | 22,844.81 TL |
| 3 | 7,680.35 TL | 23,041.06 TL |
| 4 | 5,796.24 TL | 23,184.97 TL |
| 5 | 4,675.37 TL | 23,376.85 TL |
| 6 | 3,927.39 TL | 23,564.37 TL |
| 7 | 3,394.68 TL | 23,762.79 TL |
| 8 | 2,994.61 TL | 23,956.85 TL |
| 9 | 2,683.44 TL | 24,150.92 TL |
![]() | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| 2 | 11,422.41 TL | 22,844.81 TL |
| 3 | 7,680.35 TL | 23,041.06 TL |
| 4 | 5,796.24 TL | 23,184.97 TL |
| 5 | 4,675.37 TL | 23,376.85 TL |
| 6 | 3,927.39 TL | 23,564.37 TL |
| 7 | 3,394.68 TL | 23,762.79 TL |
| 8 | 2,994.61 TL | 23,956.85 TL |
| 9 | 2,683.44 TL | 24,150.92 TL |